Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz szivárgás lehetett?

Magzatvíz szivárgás lehetett?

Figyelt kérdés
Pisiltem, majd nem húztam fel a bugyim, kezet mostam, megtöröltem, és a szekrényből elővettem egy kúpot. Eközben nedvességet éreztem a combomon, mintha odafröccsent volna a víz, de nem folyott a csap, nem volt honnan. 38+5 vagyok ma, ez lehetett magzatvíz?
2023. okt. 2. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár, de nagyobb valószínűséggel vizelet volt. Figyeld, hogy előfordul-e ezután is, hogy csak úgy nedves lesz mondjuk a fehérneműd.
2023. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vizelet? Bepisiltem volna pisilés után? Egyébként színtelen volt, ezért ezt nem hiszem.

Vizes folyásom szokott lenni, a tisztasági betéten szoktam tapasztalni, de most épp sűrűbb vmi van, ezért is kellett a kúp.

2023. okt. 2. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
A magzatvíznek jellegzetes, édeskés szaga van, nekem elfolyt a magzatvizem a kisfiamnál, és semmivel sem lehet összehasonlítani. Persze a szivárgás azért nem ugyanaz, de attól még az illat ugyanolyan.
2023. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En is valószínűbbnek mondom a vizeletet.

Az egy dog, hogy elötte pisiltél. Terhesen van hogy nem ürül ki teljesen a hólyag.

Az meg, hogy színtelen volt... a vizelet is tud az lenni.


Ha magzatvíz szivárog, az nem egyszeri alkalom.

2023. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szagoltam meg. :/
2023. okt. 2. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én semmi szagát nem éreztem a magzatvíznek, pedig majdnem egy egész napig szivárgott.
2023. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is igy jartam, szuloszobara is kerultem miatta, de kiderult, hogy csak bovebb folyas volt.
2023. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az volt a fura, hogy nem lecsorgott a combomon, hanem odafröccsent.

Azóta egyébként semmi nincs.

2023. okt. 3. 08:19
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem hasonló volt és a magzatvíz szivárgott. Mindenképp érdemes elmenni a kórházba, mert ha magzatvíz és nem születik meg a gyerek 12 órán belül, nagyon megnő a fertőzés kockázata.
2023. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha azóta semmi nem volt? Ma voltam nst-n, ott is minden rendben volt.
2023. okt. 4. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!