Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3 héttel egy 10...

Szülés után 3 héttel egy 10 centis szövetdarab jött ki belőlem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már kezdett gyengülni a vérzésem, alig volt valami, de tegnap estére felerősödött és most kiesett belőlem ez a darab. Azóta jobban is fáj az alhasam. Olyan állagú, mint a méhlepény, nem mondom, hogy az, de eléggé ijesztően nézett ki. Valakinek van ilyesmiről tapasztalata? Ez normális?
2023. okt. 6. 03:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szövetdarab valószínűleg. Én is azt hittem,hívtam a dokit. Tenyérnyi volt. Alvadt vér. Én is úgy görcsöltem tőle,hogy a sírás rám jött..

Semmi kóros, azt mondta a dokim.

2023. okt. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szúrsz vérhigítót? Nekem nem adtak otthonra,valószínűleg ezért volt. (Császárom volt)
2023. okt. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Meg tudtam fogni és fel tudtam emelni. Akkor is lehet alvadt vér? Remélem tényleg az.

Nem szúrok vérhigítót, nekem természetes szülés volt.

2023. okt. 6. 05:07
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hívd fel az orvost.
2023. okt. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen,pont ugyan olyan volt nekem is. Hívd fel a dokit,hogy megnyugodj,de alvadt vér volt.


(Nem vágták még csirkét,ugye? Az alvadt vér még szeletelhető is. Megfogható,stb).

2023. okt. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Felhívni nem tudom sajnos, nálunk vagy időpontot adnak 2 hét múlvára vagy lehet menni sürgősségire 6 órát várakozni. Úgy, hogy van egy 3 hetes babám meg egy másfél éves. Egyelőre reménykedem, hogy alvadt vér. Nem voltam még semmilyen állat vágásán, nem bírná a gyomrom. 😅
2023. okt. 6. 07:05
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Belőlem egy olyan darab esett ki természetes szülés után pár héttel, mint egy jó nagy csirkemáj :)

Doki szerint normális, alvadt vér, nyugi, szerintem biztos nálad is az volt.

2023. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nálam pont gondok voltak, miután nagy nehezen megúsztam a császárt, majdnem azért kellett megműteni, mert nem akart leválni a lepény. Sehogy se tudtam megszülni, úgy cincàlták ki belőlem ketten kézzel, be is szakadt, küret kellett, utána meg plusz vizsgàlatok, hogy nem maradt-e bennem egy pici darab.

Azzal nyugtattak, hogy hamar érezni fogom, ha mégis benn marad valami, mert akkor nagy gáz lesz. Szóval hetek múlva már ezek alapján tuti nem lehet lepény, mert ha eddig benned maradt volna, akkor már rég kórházban lennél (jobb esetben) más panaszok miatt.

7es voltam

2023. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Hmmm, halványult a vérzésed idővel? Mert nekem szintén 3 héttel szülés után ugyanez volt, de egész addig ugyanolyan sötét, majdnem fekete vér jött belőlem, nem kezdett hígulni, mígnem egy este egy elég undorító, húszcentis szövetdarab jött belőlem - az engem egy magzatburok-cafatra emlékeztetett, szilárd volt, fogható, húzható hártya. Először minden doki legyintett, hogy biztos alvadt vér, aztán mikor mondtam, hogy még sötét a vérzésem, nagy hümmögve megultrahangoztak és mondták, hogy hát igen, korán zárult a méhszáj, van még ott bent valami... Végül nem kellett kaparni, megpiszkálva kinyitották a méhszájat meg kaptam Ergam cseppet, attól egy-két nap alatt kitisztultam, és utána már csak rózsaszín folyásom volt.
2023. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, én pont utána mentem kontrollra. Nekem azt mondta a doki, hogy amikor gyógyul a lepény helyén maradt nagy seb, arról szokott ilyen nagy "varrosodás", alvadt vér leszakadni időnként, így természetes. Azért megvizsgált, nem talált semmit.
2023. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!