Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyugtató gyógyszerek erős...

A nyugtató gyógyszerek erős szedése lehet ok arra, hogy a nő nem veszi észre, hogy várandós?

Figyelt kérdés
A terhesség akkor derül ki, amikor már kórházba kerül más okokból?

2023. okt. 6. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak a nyugtató, hanem alapból a rossz pszichés állapot is lehet oka annak, hogy nem veszi észre a terhességet, mivel a problémáira koncentrál és nem a teste jelzéseire.

A nagyfokú stressz és a nyugtató is bezavarhat egyébként a menstruációs ciklusba, kimaradhat a vérzés, ez is lehet oka, hogy nem gyanakszik terhességre.

Émelygés, rosszullét pedig nem feltétlenül jelentkezik mindenkinél.

2023. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
5 félét szedtem köztük xanaxot. Az első pillanattól kezdve tudtam hogy terhes vagyok. Az első tünetek feltűntek, ha valaki fogyel a testére észre veszi. Ja és 3 évig szedtem de soha nem maradt ki menzeszem miatta napra pontosan megjött.
2023. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Badboy, most az öreg nők.l helyett a mentális betegek közt keresel párt, vagy miért érdekel ez?
2023. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!