Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet magzatvíz?

Ez lehet magzatvíz?

Figyelt kérdés
Kb. fél órája folyamatosan folyik valami, áttetsző, semleges illatú. Nem érzek vizelési ingert, de egyszer csak olyan mintha bepisiltem volna. Ha köhintek akkor is, ha csak felállok vagy leülök akkor is. Borzasztóan bosszantó, már a 3. bugyit cserélem. Lehet csak a baba nyomja a húgyhólyagom van szivárog a víz?

2023. okt. 17. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lehet magzatvíz.
2023. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem így szivárgott


Menj be nézesd meg magad inkább.


En bementem, hülyének néztek vele 🤦‍♀️

A doki állította, hogy a magzatvíz nem szivárog. Vagy elfolyik, vagy nem. Tuti inkontinencia.


Reggel kezdődött, estére pedig sos császár lett, mert már a baba értekei is rosszak voltak a magzatviz hiánya miatt.

2023. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez lehet szivárgás is meg nem is. Nekem első gyerekkel a sima folyásom volt ilyen, pedig kórházban vizsgáltak, se nem magzatvíz, se nem fertőzés nem volt mögötte. Raktam be utolsó hetekben komolyabb betétet emiatt. Végül burkot is repesztettek, szóval tényleg nem magzatvíz volt.

De én is bementem, hogy vizsgáljanak meg, szóval szerintem te se halogasd sokáig.

2023. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Van magzatviz jelzo betet, ha a patika kozelebb van.

Hany hetes vagy ?

A magzatviz nem csak kohogeskor meg le es feluleskor folyna.

2023. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is így szivárgott. Rá 1 napra az egész burok elpattat és kiömlöt egyszerre.

Menj be a kórházba mert ha a magzatvíz szivárog valami antibiotikumot kell kapnod azt hiszem 6 óránként.

2023. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha köhögésre folyik, akkor magzatvíz lesz. Én megnézetném minden képpen
2023. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lett lepontozva. Tényleg adnak valamit ha szivárog a víz mert fertőzés veszély van... ennyi barmit.
2023. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magzatvíz volt, az szivárgott, kicsit később éreztem egy pattanást a hasamba, majd elöntött a víz,rövid 3 perces fájások következtek és alig értünk be a kórházba. 15:30kor meglett a kislányom.
2023. okt. 17. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok
2023. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mi lett a keresztneve?
2023. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!