Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti szülészetröl...

Kecskeméti szülészetröl tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónapja szültem ott!Nagyon segítőkészek voltak a szülésznők,mindent megtettek értem/értünk.Fogadott orvosom volt, később érkezett,mert ügyeletben kellett mennünk,de az orvosokról is csak jót tudok mondani!!
2009. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 6 hete szültem ott, én is csak pozitív dolgokat tudok mondani. Előtte pár hetet bent töltöttem, és a megismert nővérek, illetve szülésznők majdnem mindegyike tényleg nagyon kedves és segítőkész. Nekem is fogadott dokim volt, ő is nagyon lelkiismeretes volt. Ha nincs fogadott dokid, akkor 50-50 %, hogy normálisat fogsz ki az ügyeletesek közül. Némelyik mufurc, némelyik viszont nagyon jó fej. Engem végül sajna vittek a műtőbe is császározni, de le a kalappal a "műtőscsapat" előtt.

A csecsemős nővérek sajna kevesen vannak arra a sok babára, így általában arra a "részlegre" szoktak panaszkodni, de az én Bébikémet rendesen ellátták, egészségesen hoztam haza, így én semmi rosszat nem mondhatok róluk sem.

2009. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapos a kisfiam.Nem volt fogadott orvosom, de "kifogtam" egy jó orvost :)A szülészeten pont olyan szülésznők voltak akik sokat segitettek.

Megerősitem az elöttem szólót, sajnos a csecsemősők kevesen vannak, nem sok segitséget kaptunk, a babákat legtöbbször beetetve hozták ki szoptatni..De mi is egészségesen jöttünk haza,és az a pár nap hamar elszalad!

2009. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is tökéletes szülésem volt, pusztán 27 órát vajudtam és a kutya se nézett rám, mert nem volt fogadott orvosom, és az volt a szerencsém, hogy egy kedves fatal, akkor ügyeletbe lépő doki mentett meg kegyelem császárral, mert kiderülrt, hogy nem tudtam tágulni, de a magzatvízem már előtte vagy 5-6 órája elfolyt..tényleg jó tapasztalatok,áldom a dokit, hogy ő becsülettel megmentett minket, mert a többi csak a pénzre bukott!!!
2009. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!