Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés beindito praktikák?

Szülés beindito praktikák?

Figyelt kérdés
39hét+3nap kismama! Mit tegyek, hogy valami elkezdődjön? A nyákdugó se ment még el!🫤

2023. okt. 27. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Türelem és várakozás!
2023. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Várj türelemmel.

Jön, ha itt az ideje.


(41.+1 en jött, másnap indítottak volna.)

2023. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érett lesz arra, hogy megszülessen beindul. Ha még nincs itt az ideje hiába minden boszorkánykodás. Türelem, tudom közhelynek hiszed, de pihenj amennyit csak bírsz, legközelebb hónapok múlva lesz rá lehetőséged, ha szerencsés leszel. Ha nem akkor évek múlva.
2023. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bogica0616 ***** válasza:
33%
38. Hét+3. Napnál vagyok jelenleg. Semmi jele a picinek. Köszöni jól van odabent. Csak a nagyszülők josolgatják, hogy lent van a hasam 3 nap és szülés. :). Nekem már minden mindegy, csak legyünk túl rajta egészségesen és komplikáció mentesen.
2023. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor és hogy szültetek?
2023. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 41.hetre, a beindítás napján úgy döntött a kisasszony, hogy elindul! (Előző nap mindent is megtettem, hogy beinduljon magától a szülész)!
jan. 9. 13:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 40. Héten magától beindult a szülés hála az urnak!
ápr. 22. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!