Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tart egy komplikáció...

Meddig tart egy komplikáció mentes császármetszés első szülő nőnél?

Figyelt kérdés
Lombikos kismama vagyok és császárral fogok szülni. Érdekelne, hogy ha semmiféle komplikáció nem lép fel, akkor az első vágástól számítva kb meddig tart (varrással együtt) az egész folyamat?
2023. okt. 27. 22:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Okt. végén szültem. Kb. negyed óra előkészület, majd 30 perc, ebből a 10. percben született meg.
2023. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Pici hányingerem volt, de folyamatosan kérdezték, mit érzek és aszerint adták a gyógyszert. Mikor kiemelték a babát, hirtelen brutál fejfájásom lett, de egy percren belül elmúlt. Férjem látta, hogy abban a pillanatban leesett a vérnyomásom és megugrott a pulzusom, ez okozta.
2023. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A hányós kérdésre: mind a két csaszarom alatt hánytam . Oldalra fordítják a fejed és vesetalat tartanak oda.

Egyébként kb 40-45 perc a műtét . :)

2023. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!