Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tart egy komplikáció...

Meddig tart egy komplikáció mentes császármetszés első szülő nőnél?

Figyelt kérdés
Lombikos kismama vagyok és császárral fogok szülni. Érdekelne, hogy ha semmiféle komplikáció nem lép fel, akkor az első vágástól számítva kb meddig tart (varrással együtt) az egész folyamat?
2023. okt. 27. 22:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Na hát kezdek félni tényleg.
2023. okt. 28. 07:32
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt hányingerem, de szóltam, és adtak valamit, amitől elmúlt.
2023. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
13.13-kor született a lányom, kb kettőkor toltak ki a műtőből.
2023. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt hányingerem, de ne aggódj, ott kicsit másképp telik az idő, meg figyelnek rád.
2023. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Két pillanatnak tűnt.
2023. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is volt hányingerem azt hittem kidobom a taccsot :D utólag kiderült adtak infúzióba valami cukros valamit így elmúlt..

Egyébként van olyan hogy hánysz 6os...!!!nekem raktak is oda tálat elfordítod a fejed...nyilván nem engedik el a kezed lábad hogy hánnyál nyugodtan..van ilyen is sajna

2023. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ne félj de izgulni úgyis fogsz pcsnél legalább tudod hogy milesz a folyamat.
2023. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

4-én volt program császárom, úgyhogy még friss az élmény. Nekem abszolút pozitív volt. 12.30-kor adták be az érzéstelenítőt, 12.43-kor született a lányom. Körülbelül 13.10-ig varrtak még utána. Nekem csak az elején volt hányingerem, de rögtön szóltam, adtak valamit az infúzióban és elmúlt. Más kellemetlenség műtét közben nem volt, nagyon hamar eltelt az idő.

A szobatársam, akivel az őrzőben voltam, viszont hányt közben, úgyhogy van ilyen is, de azt mondták ez ritka. Szólj azonnal, ha nem vagy jól, nagy eséllyel el tudják mulasztani.

2023. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"És az igaz, hogy sokan hánynak, vagy hányingerük van a műtét közben?"

Több császáros ismerősöm van, ebből csak egyikük panaszkodott hányingerre, de ő is csak azért, mert maszkban kellett lennie a covid miatt... 🙄 és azért lett rosszul. Levették neki a maszkot és akkor jobban lett. Neki amúgy 3 császárja volt és a másik kettőnél nem volt rosszul.

Ott a műtőben nagyon figyelnek rád, nem az a cél, hogy rosszul legyél. Jelezd egyből, ha valami rosszat érzel és segítenek.

2023. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez változó dolog az idő, de 30-50 perc szokott lenni. Ami az előkészítés, műtőbe tolás, műtét császármetszés és vissza tolnak a szobába. Altatás és a nem altatás császárkor ennyi
2023. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!