Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utasította vissza valaki az...

Utasította vissza valaki az indítást?

Figyelt kérdés

39+2 vagyok ma.

Előző terhességem indított volt ballonnal. Szerencsém volt, mert szépen hüvelyi úton érkezett a kisfiam komplikáció nélkül.

Most viszont nagyon szeretném elkerülni az indítást.

A kórházi protokoll szerint 40+6, amit engednek..

Zavartalan terhesség volt végig.


nov. 15. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha logikusan gondolkodok akkor vissza lehet főleg ha amúgy nincs baj a babával se és veled sem.
nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Én igen.

Csak másodszorra fogadtam el, de akkor indokoltnak éreztem.

nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy miért érezted indokoltnak?


Az a baj, hogy az ember nehezen vállal egy ilyen döntést, hiszen nem vagyok orvos :/

Csak abban reménykedem, hogy indul magától a héten..

nov. 15. 08:41
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is 40+6 a protokoll, előtte jelezte a doki, hogy kiírna indításra, de kértem és végül megbeszéltük a dokival, hogy várjunk még pár napot. Ez péntekre esett volna pont, így nem írt be indításra.

Hétfőn voltam nála, javasolta a keddi indítást kevés magzatvízre hivatkozva. Nyilván sosem fogom megtudni, hogy valóban kevés volt, vagy csak a protokoll miatt erőltette, de nem fogok ellenszegülni ilyen esetben értelemszerűen.

Én mindent csináltam a hétvégén... lépcsőzés, kirándulás, szex, tonik, mit tudom én milyen tea, stb., de semmi. Már az is megszült, aki későbbre volt kiírva, de én még mindig semmmii. Szóval végül indítottak. Nem volt jó élmény, de valahol örültem is, hiszen már mindennap ctg-re jártam és kezdtem beleőrülni a várakozásba.

nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 40+6 volt a protokoll. Minden második nap feladtam délután, hogy jó, akkor indítsák, nem bírom tovább, hogy bántanak az orvosok, hetek óta az nst-ről szól minden napom, de aztán reggelre összeszedtem magam, hogy na még egy napot. Kihúztam 41+6-ig, másnap már ha akarom, sem utasíthattam volna az indítást, de 41+6 délután 5 órakor beindult a szülés, 10-re megvolt a baba. Nagyon örülök, hogy így lett, és magától bújt ki a babám, az összes indított nst társam, akivel összebarátkoztunk, sürgősségi császár lett és én azt nagyon nem akartam. Viszont az a 2 hét minden nap nst egy pokol volt, minden nap sírtam. Szerintem amíg az nst rendben van és te sem érzed, hogy baj lenne, addig nem veszélyezteted a babát.
nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, még hozzátartozik, hogy nekünk messze van a kórház, reggel 6-kor indultam és 3 körül értem haza, ahol várt a totyogóm meg a háztartás. Lehet, hogy ha 15 percre van a kórház/rendelő, akkor nem ilyen rossz a helyzet.
nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
41+3 voltam amikor indítottak, ezen a ponton már fel se merült bennem, hogy visszautasítsam, nagyon szerettem volna már túl lenni rajta, plusz féltem, hogy esetleg baj lenne ha még ennél is tovább bent lenne a fiam. Már naponta jártam nst-re én is, és kb egy hete minden nap úgy fogadtak, hogy "hát maga még mindig nem szült meg?!" :D Én voltam az utolsó a "mindenórások" közül, akikkel együtt jártam. Sajnos vagy nem sajnos nálunk császár lett a vége, de van egy gyönyörű, egészséges, szuperokos, 7 éves másodikos fiam, és csak ez számít.
nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodiknál elutasítottam,mert semmi probléma nem volt. Minden értékünk tökéletes volt naponta jártam nst-re. A harmadiknál viszont keringési probléma volt, tehát ott, nem tudtam dönteni, muszáj volt indítani.
nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkatársnőm elutasította, nem tudom az indokot. Azt tudom, hogy beszéltem a férjével egyik nap, másik nap írták, hogy megvan a baba, mert mégis bement.
nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Kaposvár szülészet:


Én november 15 -én voltam ki írva..ma vagyunk 40+4 28 hét óta megállás nélkül rúg kapál ☺️ minden rendben vele (kislány) ezen kívül... még semmi fájás semmi nyitás...mai vizsgálat alapján BV:1111 hát maradni akar 🤣 naponta NST

Múlt héten oxicotinra akartak küldeni de ultrahangra küldtek aztán,ott látták hogy lepény érett,minden rendben a picurral is.. várunk 🤷🏻‍♀️ nem szeretnénk indítani.

nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!