Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nagyon tág marad...

Szülés után nagyon tág marad a hüvely?

Figyelt kérdés
Legjobban ezért félek a rendes szüléstől
dec. 2. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Visszaáll, de intim tornával segítheted is.
dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Van akinek igen, van akinek nem.

De van egy rossz hírem: ha császárral szülsz, akkor se úszol meg mindent, mert a terhességgel vele járó hormonális változás is átalakítja a tested. Igen, odalent is, kötőszöveti gyengeség, tartóizmok lazulása, gátra nehezedő nyomás... stb. Azaz nem egyedül a hüvelyi szülés felelős a tágulásért.

dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Édesanyává válsz, lesz egy kisbabád és azon agyalsz, hogy túl tág lesz a hüvelyed? Azigen. Érdekes egy hozzáállás.
dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem kifejezetten szűkebb lett, fogalmam sincs miért. Túltolta a regenerálódást a szervezetem. De az se jobb, inkább lenne kicsit tágabb.
dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Engem is szűkebbre vett a regenerálódási időszak. Lassan 10 hónapos a kisfiam és még mindig fáj a behatolás. Utána már jó, de az elején az a fájdalom nagyon rossz. Hiába próbálkozunk mindennel, hogy jobb legyen.
dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem visszaállt az eredeti állapotára. Az elején volt bajom a vizeletvisszatartással, kb fél év alatt rendeződött, de mellette intim tornáztam, sztem az sokat segített.
dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 2 szülés után is vissza állt, semmiféle intimtornát nem csináltam.
dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 3-as válaszoló! Attól,hogy édesanya leszek még nem áll meg a világ és ugyanúgy szeretnék foglalkozni a testemmel..

dec. 2. 12:32
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem lett tagabb. 2 hüvelyi szülesem volt gatmetszéssel. Meg jobb is a szex, erzekenyebb lett belül.
dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
2 szülés után is ugyanolyan.
dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!