Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nagyon tág marad...

Szülés után nagyon tág marad a hüvely?

Figyelt kérdés
Legjobban ezért félek a rendes szüléstől
dec. 2. 10:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Valamivel tágabb lett, de nem vészes. Az intimtorna az inkontinenciát megszüntette, de a hüvelytágasságot nem sokat befolyásolta.
dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem szerencsére és a férjem nagy örömére egy kicsit tágabb lett az első után, a másodiknál meg kb. maradt ugyanolyan.
dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Császárral szültem, minden teljesen ugyanolyan. Terhesség alatt rendszeresen sportoltam, mozogtam.

Genetika függő, mert striáim sem lettek és inkontinenciám sem- de ez szerencse kérdése.

dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%

Terhesség alatt végig intim torna, első héttől a szülés után megint. Nekem volt gátmetszésem is, semmi nem látszik. Jobb mint volt.

Akinek meg beszólnivalója van, az a tükörbe köpködje le magát, ne itt másokat.

dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom, miért pontoztátok le a 3-ast, amikor igaza van.


A mai (leendő) anyukák képesek végigstresszelni az egész terhességüket azért, hogy szülés után is úgy nézzenek ki, mint Madonna, a baba egészségét telibe sz*rják, nekik a kinézet a fontos..


Szép kis világot élünk.

dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

15-ös ezt honnan a bánatból veszed?

Csak normális kismamák amellett, hogy a babájuk egészsége a legfontosabb neki, egészségtudatosan is élnek és terhesség alatt sem híznak el,mint a disznó, továbbá sportolnak és intim tornát is végezni.

Sajnálom, hogy a te kulturádnak ez nem része.

dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14 vagyok, ugyan mi a pcsa vitt rá valakit, hogy lepontozzon? Mi ezen ennyire negatív? Ember, hát leírtam a tapasztalatot, erre valamelyiknek itt fáj az élet.
dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!