Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után amikor újra...

Szülés után amikor újra mensiztél jobban fájt mint szülés előtt? Görcsök fájdalom, erősebb volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia Nekem egyáltalán nem volt erősebb mint előtte és fájdalmaim se voltak jobban . De lehet hogy mindenki más :)
2010. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első baba után menstruációkor semmi fájdalom nem volt, viszont félidőben, peteéréskor egy napig fájt a derekam, hasam. (Bevenni azért nem kellett semmit.) Örültem is!

Második baba után viszont megint irtó görcseim vannak. :o(


Asszem szülök még egyet. :o) (No nem ezért, de tényleg.)


Minden szülés után "átrendeződünk" odalent, szóval bármi lehet, az is, hogy marad, ahogyan volt...

2010. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam hogy így lesz, de én majd meghalok most így a második gyerek után annyira rossz :(( Pedig korábban sose volt vele semmi bajom.
2010. okt. 21. 14:35
 4/8 A kérdező kommentje:

Márhogy úgy értem hogy én ezt hallottam, hogy jobb lesz a helyzet, nem jár olyan görcsökkel.

Most hogy írod kedves második a peteérésnél is nagyon fáj odalent mindenem, frankón mint mikor a fájásaim beindultak olyan érzés :( Ez már így marad mindig?? Nem tervezek több babát, de gyógyszert meg nem szedhetek (fog.gátlót).

2010. okt. 21. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem előtte sem fájt, csak volt egy ksi hascsikarás szerű, amitől tudtam, hogy 1-2 órán belül megjön. Szülés óta csak kétszer jött meg, semmit sem éreztem. (csak olyan lett a lepedő reggelre).

És nem lett erősebb sem.

Barátnőm szülés előtt nagyon-nagyon szenvedett amikor menstruált, viszont azóta neki sem fáj.

2010. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 mensim volt szülés óta. Leszámitva hogy az 1.-nél at 5. napon úgy begörcsöltem mint a szülésnél minden pont olyan volt mint előtte. 4. szülés volt.
2010. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szülés után első alkalommal majd meghaltam, de nekem előtte is fájt mindíg, de ez rosszabb volt, másodikat meg sem éreztem már. azóta meg nem jött meg, mert cerazettet szedek, és amelett nem jött meg.
2010. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem az első gyerek után sokkal rosszabb volt,mikor megjött, olyan rosszul voltam, hogy hánytam is (és az ovulációkor is nagyon rosszul voltam), de ehhez hozzá kell tenni, hogy én akkor álltam le a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlóval is, így nem tudom biztosan, hogy ez nem annak volt-e a hatása.
2010. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!