Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a pontos és részletes...

Mi a pontos és részletes menete egy tervezett császármetszésnek?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, az előkészületek, maga a folyamat, meddig tart, utána meddig nem lehet felkelni, lehet-e fájdalomcsillapítót kérni, segit-e valaki pl a zuhanyzásban utána, stb?
dec. 11. 20:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es! De jó 🙂! Reméljük a következő babánál sem lesz semmi kellemetlenség.
dec. 12. 10:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem célirányosan érdeklődj, hogy mi a menet az adott kórházban. Nagyon kórházfüggő, vannak igazi "hentes" helyek is. Meg kicsinek tűnő különbségek is lehetnek nagyok. Pl. normálisabb helyeken a katétert már akkor teszik be, mikor már elérzéstelenítettek lefelé. Hányingerre van amúgy gyógyszer (több ismerősöm jelezte és kapott), illetve programcsászár esetén nem véletlenül kell betartani, hogy műtét előtt ne egyél-igyál.
dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12-es, nyilván ahány ház annyi szokás, csak érdeklődik az ember,mégis mi úgymond az alap nagyjából Mindenhol. Azt már tudni sem akarom ,hogy ahol én fogok szülni, hogy mennek a dolgok, mert nagyon rossz tapasztalatok vannak eddig a kórházzal.

Igen, tudom , hogy tudnak adni hányinger csillapítót, mégis sokan hánynak közben, ha csak a nyàlukat is, mert előtte igen, nem szabad enni, de akkor azt. Szóval az sem lehet kellemes. És sajnos mivel nekem van ez a fóbiàm, plusz pánikbeteg vagyok (várandósság alatt , a sok probléma és a folyamatos kórházban ,orvosok által besz*ratàs csak komolyabbà tette ezt a betegséget nálam), így nekem már ha csak öklendezni kell esetleg császár közben is egy trauma lesz, ismerem magam . Pedig egyszer nem hánytam a várandósság alatt , de nyilván az emberben ott a szorongás is pluszban a kiszolgáltatott helyzet miatt, esetleg az eü-s személyzet viselkedése miatt ( a mi kórházunkban kritikán aluli az asszisztensek, nővérek, ápolók viselkedése is). Szóval érted?!

dec. 12. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!