Van jogom ehhez?

Figyelt kérdés

Ahol élek, az csak ideiglenes lakcímem, az állandó lakcímem az, ahol születtem.

Viszont nem vagyok egyáltalán megelégedve az ideiglenes lakcímemhez tartozó (ez egy másik megye , mint ahova az állandó lakcímem szól) kórházzal. Megtehetem azt, hogy szülni az állandó lakcímem szerinti valamelyik kórházban szülök, ahol normálisabb a személyzet és a felszereltség is sokkal modernebb?


dec. 12. 23:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
10! A védőnő a tartózkodási helyet nézi, nem érdekli, mi van a lakcímkártyán se.
dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

én így vagyok.

Tatabányához tartozok állandó lakcím szerint. viszont nem volt az az isten, hogy ott szüljek.

Ezért bejelentkeztem anyáékhoz tartózkodásira. Ők Fehérvárhoz tartoznak.


5 perces fájásokkal becammogtunk fehérvárra. Hozzáteszem útban közelebb van, mint tbánya.


ott közölték, ha nem lennék 3 ujjnyira nyitva, szóba sem állnának velem. Befogadó nyilatkozattal tudtam volna csak "hivatalosan" náluk szülni, nem tartózkodásival.

dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
12, nem, te pont fordítva vagy, mint a kérdező.
dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

13!

de ebből tud következtetni, hogy az állandó körzetijében simán szülhet:D


12#

dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam. Van egy budapesti lakásom, az a cím az állandó címem, a tartózkodási ahol lakok, és direkt azért tartottam meg így, mert abban a kórházban akartam szülni, ahova az állandó cím tartozik.

Magánorvoshoz jártam végig, senkit nem érdekelt. Csak a címem nézték.

dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szülhetsz az állandó lakcímed szerinti kórházban.

Inkább az ideiglenessel szoktak amúgy szívózni.

dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
8-as. Az állandó lakcímemhez megyén belül 2 kórház is tartozik.barmelyikben lehet szülni, szabadon választható.
dec. 13. 16:29
 18/19 A kérdező kommentje:
10, az nem baj.
dec. 13. 16:29
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,aki hasznos választ adott! Akkor nem kell ebben a putriban szülnöm hála istennek!
dec. 13. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!