Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elég sűrűn vannak méhösszehúzó...

Elég sűrűn vannak méhösszehúzódásaim reggel óta. Van hogy fáj egy kicsit de többnyire csak bekeményedek (kb 4-5 óránként). Lehet hogy hamarosan megindul a vajúdás? Lehet hogy hamarosan szülök? Ma vagyok 39 hetes 6 napos.

Figyelt kérdés

Kiegészitésképpen: derekam és alhasam is folyamatosan fájdogál már 2 napja.

A mai monitorozás 35%-os összehúzódásokat mutatott, amiket éreztem is.


2010. okt. 22. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, kb. 4szer, 5ször van összehúzódásom óránként, nem 4-5 óránként...
2010. okt. 22. 16:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor a kiegészítést nem olvastam, azt gondoltam, hogy ez még csak jósló (4-5 óránként). ;-)

De óránként 4-5, az már valami. Én másnap mentem ezzel szülni, egész nap ez volt, majd hajnalban elfolyt a magzatvíz és mentünk be a kórházba.

Szerintem már nincs sok hátra. ;-)

2010. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó lenne! Már nagyon várjuk a picurt! :-)
2010. okt. 22. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A szülésznőm azt mondta, hogy a szombat egy tökéletes nap szülésre. Nyugi van a kórházban, csak az van bent, akinek dolga van. Én drukkolok! ,-)
2010. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát már nagyon ott vagy, hogy jöjjön a Picur! Nekem 40 hét 3 napra érkezett meg, és nekem is nagyon sok méhösszehúzódásom volt, csak valahogy a fájások nem akartak jönni. Viszont már nagyon a végén vagy, így biztos, hogy már nincs sok időd. Amúgy én is szombaton szültem, tényleg nyugi volt. :)

Egy 13 napos kislány anyukája

2010. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :-)

Köszönöm a biztatást!

2010. okt. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!