Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetesen indított szülés...

38 hetesen indított szülés tuti császárral fejeződik be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyre jobban romló májértékek miatt kell sajnos az indítás a doki szerencsére nem kockáztat màr a várakozással.


Egyedül amiatt vagyok szomorú, mert azt érzem, hogy szerintem esélyem sincs így term. úton szülni, hiszen még van ideje kibújni amikor szeretne és félek hiába fogok szenvedni császár lesz belőle ígyis úgyis, mert 38 hetesen még nem leszek se kitágulva se semmi.


Nagyon köszönöm, ha esetleg írtok. Külön örülök olyannak, akit 38 hetesen indítottak, de ha 36,37,39 hetesen indítottak téged azt is szívesen fogadom, ha leírod, hogy mi lett a vége az indításnak, császàr vagy természetes szülés.



jan. 12. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent egyenesen császárt. Viszont ha ráfeszülsz, az pont hogy gátolja a természetes folyamatokat.
jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék nem stresszelni rajta, ha ott leszek, azonban azért is szeretnék előtte infót szerezni, mert nyilván nem gondoltam volna ,hogy indítani kell majd engen
jan. 12. 09:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2x indítottak. 38 és 39.héten.

Mind a 2 ugy indult, teljesen zárt voltam. Burkot repesztekkek, majd magától beindult a tágulás.

Az elsőnél kicsit rásegitettek oxitocinnal.


Mind a 2 a burokrepesztéstől szamitva 7óra mulva lett meg természetes úton.

jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyan később indítottak, de gond nélkül bő 3 óra alatt megszületett a kisfiam (a "magától induló" második szülésem nehezebb volt).

A mellettem fekvő anyukát 38. héten indították terhességi cukor miatt, neki is természetesen úton született a babája.

Kívánom neked, hogy minden jól alakuljon!

jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a 36 hét végén kezdett indított szülésből szültem a 37. héten.

A tabletta nekem nem használt, de a burokrepesztés után csak beindult a tágulás szépen, 12 óra múlva lett meg a baba.

Kaptam érzéstelenítést, de így egyáltalán vészes.

jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is később, de full zártan kezdtem neki.

Nekem már egy tabletta hatott. 10kor feltették. 15kor kezdtem görcsölni. 22re meglett a baba.

Én már elkönyveltem magamban hogy tuti nem hat, tuti császár lesz. Aztán mégis csak simán összejött. :)

jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki biztató válaszát! Örülök, ha van rá esély, még ha nagyon sok ellen példàt is lehet hallani! Gratulálok nektek!:)
jan. 12. 13:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Boldog lennék, ha már ezt a csúnya betegséget, (kolesztàzis) megkaptam a terhesség idejére, legalább annyit adna a jó isten, hogy természetesen adhassak életet a kisbabámnak. 🙂💞
jan. 12. 13:58
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Szurkolok neked nagyon!

Sok kórházban egész sokáig húzzák a császárt, ha nem fenyegeti veszély se a babát, se az anyukát, főleg ha látják, hogy anyuka szeretné nagyon a természetes szülést.

Nekem a 3. napon sikerült beindítani, ha császárt szerettem volna, már megműtöttek volna, de így hagytak időt, amíg lehetett, és szerencsére össze is jött :)

Ha túl lesztek rajta, akkor megírhatnád a tapasztalataidat, sok ilyen kérdés van, hátha te is tudsz majd bíztatni néhány utánad következő kismamát :)


#5

jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben. Mindenképpen megírom majd mi lesz, még azt mondta a doki 1 hónapig semmiképp se szeretne indítani, hogy egyáltalán ne legyen koraszülött a baba, onnantól meg elgondolkodtató terheljük-e tovább a szervezetem az elszálló májértékekkel és a kisbabánk életét kockáztassuk-e tovább.

Hàt nagyon kíváncsi leszek, de megpróbálok most màr lenyugodni, mert azért nagyon felzaklatott, hogy nem panaszmentes a terhességem, ami 30. Hétig az volt, egyszerűen maga volt a töké. :) majd kialakult a betegségm

jan. 12. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!