Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győr, vagy Pápa a jobb választás?

Győr, vagy Pápa a jobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szült valaki mostanában a pápai kórházban?

Körzetileg Győrhöz tartozom, de Pápa közelebb van, így oda hamarabb bejutnék.

Az eddigi vélemények alapján a győri kórház korszerűbb, a pápai viszont családiasabb és sokkal emberségesebb az ott dolgozó személyzet.

Nektek van tapasztalatotok, véleményetek?

Nagyon érdekelne a higiénia, erre különösen érzékeny vagyok.


jan. 14. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Csak a körzetesben szülhetsz, nem körzetesből simán elküldenek.
jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy tudtam, hogy ha beindul a szülés, bárhova mész, kötelesek ellátni. Legalábbis a védőnő és a magánorvosom ezt mondták. A környékbeli kismamák is inkább Pápára szoktak menni, mert közelebb van, ezt is a védőnő mondta, de most elbizonytalanodtam.

Sajnos ismerőst nem tudok megkérdezni, nemrég költöztünk ide, senkit nem ismerek.

jan. 14. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk ha 5 percnél hosszabb fájásokkal mész be, átirányítanak a körzetesbe, annyira nincs személyzet, hogy nem kockáztatják a körzetileg odatartozók ellátását.

Ha mentővel mész akkor is rögtön a körzetesbe visznek hiába mondod hogy te a másikba szeretnél, ha nincs befogadó nyilatkozat. Lehet nálatok másképp van, itt Budapesten így zajlik :-(

jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szülés sürgősségi eset, ha úgy mész be hogy már kb kilóg a baba feje akkor kötelesek bárhol ellátni. Ha bemész vajúdgatva akkor simán elküldhetnek a körzetesbe mert hivatalosan oda tartozol. Persze lehet hogy nem küldenek mert pont kifogsz egy jófej orvost.
jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!