Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet tapintatosan...

Hogy lehet tapintatosan rákérdezni a dokinál, hogy nem szülhetnék-e inkább császárral, mint hüvelyi úton?

Figyelt kérdés

Sajnos egy nagyon rossz kórházhoz tartozom helyileg, a terhességem is tele volt komplikációkkal, bár az orvosom akihez terhesgondozásra járok magánba nem látta eddig indokoltnak a császárt, ellenben én abban a környezetben nem szeretnék órákon át vajúdni, mert tudom hogy mennyire lesz*rjàk a kismamákat és mivel látogatàsi tilalom van, így még egy valaki sem lehet bent az emberrel a vajúdás, szülés alatt.

Szóval rettentően félek és mellette mint írtam, van egy csomó probléma is a terhességgel és bár tudom, hogy a császár is tele lehet komplikációkkal, meg az utána való felépülés sem leányàlom ,én mégis meg szeretném beszélni a dokimmal, hogy lehetne-e úgy szülnöm. Csak fogalmam sincs ,erre hogyan lehet kevésbé kényelmetlenül rákérdezni. Mert hát nyilván kellemetlen a kérdés,meg nem kívánságműsor a dolog, de egy próbát megér,max azt mondja, hogy nem. Bár ő ott az osztályvezető, szóval azért abban bízom, hogy ez és az a tény, hogy a kezdetektől hozzá járok terhesgondozásra azért nyom valamit a latban.

Akik ítélkezni szeretnének, légyszi most ne itt tegyék, az én testemről van szó, nyilván vannak akik soha nem feküdnének kés alá, meg vannak, akik irtóznak a természetes szüléstől. Most a kérdés az, hogy hogyan lehet feltenni egy ilyen kérdést úgy, hogy a legkevésbé legyen kellemetlen mind nekem, mind a dokinak.



jan. 15. 12:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Ugyanez a szitu itt. Hátha írnak jókat,nem régi kérdés. Itt is a főorvoshoz jár magánba a kismama.

jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos,ha semmi nem indokolja orvosilag, akkor a protokollt fogják követni.

Úgy gondolom, aki mindenképp császárt szeretne (teljesen mindegy miét) az menjen magánkórházba.

jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is láttam ezt a kérdést.
jan. 15. 13:01
 4/41 anonim ***** válasza:
85%
Ha sok probléma van,lehet talál olyan okot.
jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Kettes! Hát nekem van ismerősöm, aki a Balaton mellett él és az egyik ottani kórházban szült és meg lehetett beszélni ott, hogy császár legyen. Szóval én azért reménykedek addig, míg a doki kategórikusan ki nem jelenti, hogy nem lehet császár.
jan. 15. 13:02
 6/41 A kérdező kommentje:
Négyes, én is bízom benne. Bár nyilván az ember probléma mentes terhességre vágyik, de nekem bőven lenne ok a császárra ,ha a dokim akarna találni okot.
jan. 15. 13:03
 7/41 anonim ***** válasza:
68%
Ne hidd, hogy a császár jobb lesz...
jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
82%
7# Valakinek jobb,másnak nem. Akkor releváns,ha mindkettőt tapasztalta,de akkor is csak saját magára.
jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
76%

Mert az jobb, ha császár után szarnak le, mikor műtét után vagy? Én átéltem. Covid alatt szültem, közös fürdő miatt kontakt lettem, nővérhívóra nem reagáltak, a kaját se hozták be, én nem hagyhattam el a szobát, a gyereket behozták egy kupac ruhával, hogy innentől oldjam meg egyedül.

Aztán másfél nap után kiraktak a kórházból.

jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan tedd fel a kérdésedet neki, mondd meg mi aggaszt. (Ha ö elutasitja, még akkor is megkérdezheted lát-e valamilyen lehetöséget erre számodra?)
jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!