Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közöljem vele tapintato...

Hogyan közöljem vele tapintatosan hogy nem vállalom?

Figyelt kérdés
Egy hete jöttem meg a kòrhàzbòl 14 hetes veszèlyeztetet terhes vagyok sajnos! A fèrjem testvère 1 hètre rànk akarja sózni a 3 èves gyerekèt a melòja vèget! Nem is lenne gond mert nem hagyom el magam de nagyon rossz gyerek verekszik meg hasonlók ès mindig attól fèlek hogy a hasamat üti meg! Nem tudom mit csinàljak nem igen tudja màsra bìzni sajnos! Nem akarom megbàntani de magunknak se akarok rosszat! Köszi a tanàcsokat!
2013. szept. 23. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmuen mondjatok meg, hogy nem vallaljatok.

Neked veszelyeztetett terheskent pihenned kell es nem teheted kockara a babatok es a sajatod egeszseget.

Ilyet nem is kene kernie, ha tudja, hogy ez a helyzet.

Bizza a nagyira, vagy a szomszedra vagy baby sitterre.

2013. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg, hogy nem tudod vállalni és a felelősséget sem, ha olyan dolog van, ami miatt neked fizikailag erőltetni kéne magad. Gondolom nem tudják garantálni, hogy a kanapén ül nyugiban egy könyvvel.
2013. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amiatt mondjuk nem aggódnék, hogy hasba rúg, engem terhesen számtalanszor megrúgott a nagyobb gyerekem (nem direkt), viszont egy három éves gyerek elég energiafaló, és terhesen nem pont erre vágysz, ez teljesen érthető.

Én megbeszélném a férjemmel, és megkérném, hogy mondja meg ő a testvérének, hogy sajnos ez most nem megy, oldják meg máshogy.

Barátokhoz is lehet adni, mi is egy hét múlva vigyázunk a barátaink egyik gyerekére, hogy ők kettesben elmehessenek egy hétvégére.

2013. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vállald el, sőt mondd azt, hogy szigorú fekvést ìrt elő sz orvos.
2013. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem bántódhat meg, hisz veszélyeztetett terhesként neked feküdnöd, pihenned kell. Nem is kell más "kifogást" keresni, mert ez szerintem teljesen érthető.

Szépen kell közölni, hogy nem lenne máskor probléma ezzel, de most sajnos nem teheted meg, elnézést kérsz, minden józan eszű ember ezt megérti.

2013. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták.

veszélyeztetett terhes vagy,első a baba,pihenned kell,nem tudsz egy 3 éves uán rohangálni.


Én se vállalnám.


(amikor a kisebbel voltam várandós,én is veszélyeztetett lettem 30 hetesen,bevéreztem folyton.akkor volt 2 éves a nagyobb,utána se szaladgáltam,első a pocaklakó, a nagyobb után szaladgált napközben a bölcsisnéni,délután a férjem vagy a bébiszitter.Olcsóbb volt a bébiszitter mint egy pszihológus lett volna ha elvetélek)


hidd el,ha muszáj,akkor meg tudják oldani a gyerek elhelyezését

2013. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kõszi a vàlaszokat! Fèrjem leült a mamàval beszèlni õ megy el 1 hèt szabira nagy duzzogva elengedte a fönõkasszonya (suli menzàn dolgozik)!
2013. szept. 24. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy jutott el hozzád a kérdés? A férjednek alapból vissza kellett volna utasítani.
2013. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!