Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Győr környékén otthon...

Aki Győr környékén otthon szült milyen tapasztalatotok van a bábákkal?

Figyelt kérdés

OSZ-t tervezünk a párommal és Auxner Beatrix-ról nagyon sok jót hallottam.

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy ki kit és kit nem ajánl.



#otthonszülés #bába #Bábakeresés
jan. 15. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkabb facebookon erdeklodj szerintem, van otthon szulos csoport.
jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Mindkét teljesen problémamentes terhességem után altatni kellett. De jó lett volna valahonnan átcuccolni a kórházba...az egyik után ha nem vagyok ott lehet ma nem itt írogatnék...

Abszolút felelőtlenség!

Aztán 2/3 napot ki lehet bírni!

jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ezt mindenki el tudja donteni 2-es, a kerdes nem ez volt :)

Ez egy nagyon osszetett tema, hogy mi miert lehet es mi mit okoz szules kozben.

jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Auxner Beatrixról: benne van a Győri szükészetes csoportban, rém irritáló kommentjei vannak. Állandóan nyersen beszél mindenkivel, a kórházat kb pokolként emlegeti, csak a negativitás dől belőle. Számomra nagyon unszimpatikus a viselkedése. Biztosan nem szülnék a keze alatt.
jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leginkább olyan ajánlás érdekelne aki kontaktba volt bábákkal és otthonszülést terveztek együtt. Nem kommentekre hanem személyes megélésekre vagyok kíváncsi, hogy kivel milyen probléma volt, ha volt. Illetve kit ajánl jó szívvel.
jan. 15. 22:15
 6/7 anonim válasza:
29%
2024-ben Magyarországon otthonszülés? Ilyen egyáltalán még létezik? Nem akarom elhinni...
jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ugyan Győrrel kapcsolatban nem tudok neked válaszolni, de én is azt javaslom, lépj be egy fb csoportba, aminek ez a tematikája. Otthonszülés vagy szabadon szülés csoportok névre hallgatnak, vagy valami hasonlóra.


Kívánom, hogy úgy sikerüljön a szülésed, ahogyan vágysz rá!

jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!