Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, aki otthon szült?...

Van olyan, aki otthon szült? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
“Hoztam e vilagra” youtube csatornan nagyon sok no elmeseli a szuleset, tobben vannak akik otthon szultek. Innen is szepen kirajzolodik hogy a szules milyen egy csodalatos es termeszetes folyamat amibe nem szabad bele piszkalni.
2021. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos nem. Ha újra kezdhetném, maradnék itthon 1-2 nagyon komoly segítővel és kórházközelben, de maradnék.
2021. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első: köszönöm, bele fogok nézni! :)
2021. szept. 30. 14:37
 4/15 A kérdező kommentje:
Második: Ennyire rossz volt a kórházban? Megírnád kérlek, miért volt rossz?
2021. szept. 30. 14:37
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Első babámmal fektettek és oxiztak, kézzel tágítottak, végül császár lett, fájdalomcsillapítást nem kaptam, mozogni, sétálni nem engedtek ki (teljesen egészséges voltam, de bunkók voltak én meg gyenge és naív).


A második, mivel VBAC próba volt, már nem maradhattam otthon.


Azóta is bánom, hogy nem előre tanultam és néztem utána dolgoknak. Másképp alakult volna az életünk, a testem és az egész időszak.

2021. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ez nagyon szomorú. Én is félek, hogy a kórházban gondok lesznek, több dolog van, ami miatt már az otthonszülésen gondolkozom.

Például ez a kiszolgáltatottság nagyon aggasztó, amiről te is beszélsz.

2021. szept. 30. 15:07
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Ismerősöm otthon szült. Facebookon azt írja ez volt a legszebb szülése, családtagoknak viszont elárulta ez volt a legrosszabb, csoda hogy élnek. Én magánkórhazba mentem, ott emberszámba vettek.
2021. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia 7-es! Magánkórházban mennyibe került szülni?
2021. szept. 30. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Velem magánkórházban történt, amit meséltem. Semmit sem számított nekik, hogy fizetek érte.
2021. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szegény, úgy sajnálom! :(


Köszönöm az infókat!

2021. szept. 30. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!