Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit nőtt a melled a...

Mennyit nőtt a melled a terhesség alatt, illetve a szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Illetve elkezdett-e jobban lógni?

jan. 17. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt egy kosárméretet, szoptatás alatt mèg egyet.

5 hónapja szoptatok, beállt a kereslet-kínálat, estére kicsit szokott lógni már, de egyàltalàn nem vészes még. Mondjuk terhessèg előtt meg olyan hetykén állt hogy ihaj. 😅

jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Semennyit. Korábban se volt, most sincs.
jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, igaz tejem sem volt.
jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt semennyit, szoptatásra már jobban megnőtt, de lógni még nem lóg.
jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igazából fogalmam sincs, mert mindig sportmelltartót hordtam, ami rendes melltartóm meg van annak fogalmam sincs a méretéről.

De az M méretű sportmelltartóim szűkek lettek, úgyhogy 1 méretet biztos.

jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy méretet nőtt terhesség végére, egyet a szoptatás alatt, akkor persze szép volt, utána elég üres zacskó lett, majd még egy évig azért visszakerekedett. Majd ezt több gyereknél is megismételte, na meg öregedtem is. De olyan nagy nincs, hogy lógjon.
jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első terhességem alatt nem lett sokkal nagyobb. Szoptatás alatt viszont 2 mérettel nagyobb. Most a 2.terhesseg alatt megint nőtt. Kibékülnék vele, ha így maradna majd szoptatás után is. De gondolom üres tejeszacsi lesz belőle.
jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
C-s volt terhesség előtt és alatt is, illetve szoptatás alatt és után is az maradt. 1 évig szoptattam. Egy picit jobban lóg talán, de az is igaz, hogy 37 évesen szültem. Most 40 vagyok.
jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt semennyit, utána sem mondanám, csak mikot tele volt tejjel olyan volt, mintha betont öntöttek volna bele. Ahogy a baba megkajált visszament eredeti állapotba.

(aztán 4 hónap után, ahogy a lányom feladta az egészet olyanok lettek, mint 2 télig üres tejeszacskó amiket össze-vissza lehet tekergetni meg hajtogatni...)

jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semennyit. Mondjuk tejem sem volt.
jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!