Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a terhesseg alatt sokat...

Aki a terhesseg alatt sokat hizott (15 kg + . ) az a szoptataskor fogyott vag hizott megtobbet?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

20-22 kg-ot híztam minden terhességem alatt, a gyerekek fél éves korában "marha jól néztem ki", a gyerekek egy éves korára 2-3 kilóval kevesebb lettem, mint előtte.

Már 3 éves a legkisebb gyerekem, de még mindig 6-7 kg-al kevesebb vagyok, mint a gyerekek előtt, mindenki nyüstöl hogy hízzak, de nem jön fel semmi. Sőt, a melleim totál elfogytak, B kosaram volt, most csak azért hordok (push-up) melltartót, hogy valahogy kinézzek, a bimbón kívül nem sok minden maradt, a bordáim kint vannak.

2015. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel tök egyszerre voltunk terhesek, ő 3 kg-ot hízott, szoptatás alatt felszedett kilencet, amit azóta sem tud (már nem is akar) leadni...

Nem vagyunk egyformák.

első

2015. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt kb 25 kg-t híztam. Szoptatni, csak két hónapig szoptattam, az alatt valamennyit fogytam, de nem volt számottevő. A szüléssel ment le kb 10 kg rólam (eléggé vizesedtem), illetve a szoptatás abbahagyása után fogytam rohamosan tovább.
2015. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

22 kg-ot híztam a terhesség alatt (55-ről indultam).

Ebből 10 már a kórházban lement, lement továbbá 10 kg a szoptatással, mindenféle különösebb diéta nélkül, sőt elég sokat kellett zabálni hogy legyen tejem mert nem volt rendesen...

főként az éjszakázások és a 2 órás séták, amik gondolom nagyban hozzájárultak, hogy a gyerekem 8 hónapos korára már csak 2 volt rajtam az eredeti súlyomhoz képets

2015. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

16-18 kilót híztam mindkét terhességem alatt, ebből szülés után rögtön lement 10 kg (mindkét fiam 4 kilóval született).

Szoptatás alatt stagnáltam végig, majd kb. 5 kg maradt rajtam.

Mondjuk az tény, hogy én nagyon vékony voltam előtte, így azzal az 5 kilóval sem voltam sok...

2015. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség alatt 16-ot híztam, és a szoptatás alatt végig híztam akármit csináltam, bármennyire próbáltam egészségesen táplálkozni. Még 10-et szedtem fel. Ahogy abbahagytam a szoptatást megindult a fogyás, már 15 kg-t leadtam. Gondolom valamilyen hormonális oka lehetett nálam ennek.
2015. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességem alatt sokat híztam, szoptatáskor még többet. Második terhességem alatt keveset híztam, szoptatáskor sokat fogytam. Harmadik terhességem alatt közepesen híztam, szoptatás alatt is híztam.
2015. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20 kilot hiztam! 2 honappal szules utan mar 18-cal vagyok kevesebb. A szoptatas alatt olvadt lefele. Szulessel 7 kilo ment le a korhazban.

Mar csak 2 kilo kell a kiindulasi sulyomhoz.

2015. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak engem zavar a megfogalmazas?... en szulesig 15 kiloval lettem tobb, de nem hiztam, hanem terhes voltam. Szules utan par hettel ugyanannyi voltam mint elotte, nem fogytam le, egyszeruen csak megszultem :) a terhes no nem dagadt. Persze van, aki elhizik terhesseg alatt, de azt nem a kilok szama mutatja.
2015. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es van igazsag abban amit irsz, de hidd el en eddig 13 kilot hiztam, meg van 8 hetem a szulesig, amibol siman lesz 20 is ugy hogy alig eszem...szoval hidd el en sokat hiztam, hiaba van benne baba meg magzatviz stb... Mindenemen latom h nagyobb...de le fogom adni.Nagyon remelem
2015. nov. 20. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!