Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előjel lehet a lábfej...

Szülés előjel lehet a lábfej vizesedés?

Figyelt kérdés
38hetes kismama vagyok eddig nem voltam vizes. Tegnap estére a lábujjaim olyanok voltak mint vmi mini virslik 😅 a pocak kezd lentebb is lenni plusz néha úgy megyek mintha a medencébe lenne valami vas darab h ne tudjon mozogni.
jan. 19. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ez inkább csak a terhesség velejárója. Az, hogy leszáll a hasad az inkább az, de abból se lehet arra következtetni, hogy 2 nap vagy 2 hét van-e még hátra. Kitartás!
jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊
jan. 19. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, vasárnap bevizesedett a lábam (előtte kicsit sem vizesedtem sehol), csütörtökön megszületett a kisfiam. Kitartást az utolsó napokra/hetekre! :)
jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor bármilyen változás lehet a szülés előjele de semmire sem lehet azt mondani, hogy biztosan az. Harmadik terhességemnél is úgy voltam az utolsó napokban, hogy nem volt olyan dolog, amiből azt gondoltam volna, hogy szülés jele (igaz ezt főleg azért, mert másik kettővel sokmindent annak gondoltam aztán mégsem.)


Bár egy dolog mégis egyezett a 3 utolsó kismama napomban. Eszméletlen nyafis voltam, végképp elegem volt mindenből, felkelni is nehezemre esett. Biztos a hormonok.

jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!