Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha kontaktlencsém van és...

Ha kontaktlencsém van és császár lesz, akkor ki kell venni a lencsét, vagy maradhat?

Figyelt kérdés
jan. 23. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elég ha megkerdezed a személyzettől, mielott elvisznek a műtőbe. De én inkább kivenném, a babát úgyis megmutatjak közelről, közvetlenül mikor kímélik, akkor úgyse látod majd, mert a mellkasodtol lefelé el lesz előled minden takarva.

Ha netán komplikáció merülne fel és el kell hogy altassanak (sürgösen), akkor nem lesz ilyenekre idő, gondolni se fog rá senki és ha hosszabb ideig bent marad, az roncsolhatja a szemed. Persze minderre kicsi esély van, de mégis....

jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellett venni.
jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Altattak már úgy ,hogy bent volt a kontaktlencse. Bár nem mélyaltatás volt. Hát akkor majd erre ott rákérdezek. Mert sajna lencse nélkül vaksi vagyok nagyon.
jan. 23. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed a szemuveged addig. Gondolom van, ha mar ennyire rossz a szemed.
jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenni. A modern lencsékben aludni is lehet, sőt olyan is létezik, ami 30 napig folyamatosan a szemén maradhat. Emellett programozott csaszarnetszesnel nem állatnak, tehát totál lényegtelen, hogy van e rajtad kontaktlencse
jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Négyes! Van, de rosszabbul látok vele mint lencse nélkül, mert ez már régi szemüveg és a lencse meg erősebb már. Meg nem is komfortos nekem a szemüveg, szóval akkor már inkább lencse nélkül leszek.

Ötös! Köszi! Majd megkérdezem azért, hogy most ki kell-e venni vagy sem, aztán végülis kibírom ha ki is kell. Bár nem látom sok értelmét, mert sokszor van így is, hogy elfelejtem este kivenni és reggel ugrik be, hogy ebben aludtam, aztán mégsincs bajom szóval majd kiderül 🙂.

jan. 24. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ki a lencsét, műkörmöm is van, fülkarikáim is és császár előtt 1 órával kajáltam be, semmi nem volt gond 😆
jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre azért lehetne egy szemüveged. Én is mindig kontaktlencsét hordok, de azért van szemüvegem is, mert sosem lehet tudni, mikor lesz rá szükség.
febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!