Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után praktikus...

Császármetszés után praktikus a kismama nadrágokat hordani?

Figyelt kérdés
Mert gondolom legalább a heget nem piszkálja akkor semmi, ha azokat a nadrágokat veszi fel az ember. És a kórházban kötelező végig azalatt a kb 4 nap alatt a hálóing, vagy ott is mehet a kismama nadrág ha kényelmes? Vagy akkor ott még nem lesz kényelmes?
jan. 24. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmi sem kötelező, azt hordd, ami neked kényelmes.
jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Láttam egy kismamát, feszülős cica nadrágban és farmerben is.

Hálóing praktikusabb, és nagyon meleg van a szobában, lehet nadrág sok is lenne.

jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Keszulj mindkettovel. Csaszar utan en a bugyimat alig tudtam fel-le huzni, nemhogy nadragot vegyek. Korhazbol hazafele valahogy magamra szenvedtem, de meg otthon is ejjel-nappal haloingben voltam vagy 2 hetig,mert igy volt kenyelmes. De engem elegge megviselt a mutet, masnak lehet, hogy egyszerubb a gyogyulas.
jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
A heget egy nadrág se fogja piszkálni, hiszen a bikinivonalon vágnak....
jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mind a 2 császárom után rövidnadrágban/cicagatyában voltam. Egyáltalán nem zavarta a hegemet. Az pont olyan helyen van, amit nem bánt a nadrág dereka.
jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon zavarta a hasam meg a hegemet is jobban éreztem a normál bugyival

És volt bennem drén is így az első napokban csak a pelenka volt kényelmes és hálóing. Mikor hazajöttem utána csak a kismama farmer meg leggings (itthonra) nagyi bugyival. Minden mást nem bírtam elviselni. Sokkal jobban éreztem a heget és kényelmetlen volt. Ez volt kb 2 hónapig. Mindenki más. Van aki normál ruhákba is el van. Szerintem készülj mindenből legalább egy szettel és kitapasztalod neked mi a jó.

jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kismamanadrágjaim pocakbetétje pont ott kezdődött, ahol a hegem van. Engem nagyon zavart. Másnak meg csak az a kényelmes.
jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Hát tudom hol vágnak, de olyan szempontból is érdekel a dolog, hogy nem tudom vannak-e vizsgálatok császár után és hogy nem szólnak -e rá az emberre, ha nem hálóingben van.

És igen, tudom, hogy meleg van szörnyen, de hát én sosem voltam az a hálóinges fajta, kórházban is nadrágban, pólóban voltam mikor bent kellett lenni. Nekem az a komfortos.

jan. 24. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem azért volt vizsgálat, mert komplikació volt. Nem szóltak, hogy miérz hálóingbe vagyok, de az a helyzet az osztályom senkit nem láttam soha nadrágba szülés után. 2 hétig voltam benn. Mindenki halóingbe volt és aki császáros volt az főként. Hát mondjuk úgy én nnk örültem ha pelenkát fel bírtm húzni mikor cseréltem. Hazamenetelkor a kismama farmert kb 10 percig tartott felhúzni. Engem nagyon megviselt. Tudom van akit kevésbé ez is változó
jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én leggingseket hordtam csm. után. Bőven a heg felett van a dereka, kényelmes és nem kelt mackóalsó hatást, tehát esztétikailag is megfelelő.
jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!