Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Semmi előtejem sincs a 38.héte...

Semmi előtejem sincs a 38.héten sem és császárral szülök. Lehet, hogy nem fogok tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
Nincs előtejem, pedig sokan mondták, hogy nekik már a 30.hét előtt, de utána mindenképp volt valamennyi. És mivel császár lesz és akkor sok nőnél még nehezebben indul be a tejtermelődés félek, hogy a kórházban semmi tejem nem lesz a babának. Az is lehet, hogy még kolosztrum sem lesz, ami nagyon fontos lenne neki? Más hogy volt ezzel az egész dologgal?

jan. 26. 23:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem volt előtejem. A császár után a 3.nap lövelt be. Nagyon vicces volt, mert a kórházban ugyan szoptattam, de a próbaszoptatáson azt mérték, hogy kb semmit nem evett a lányom. Így kapott pótlást. Én anyai tejet kértem, nem tápszert. Viszont otthonra azt nem lehetett volna, így elindulás előtt vettünk a patikában tápszert. A SOTEn szültem. Beültünk a kocsiba és mire kifordultunk az Üllőire éreztem, hogy elkezd feszülni a mellem. Mire hazaértünk szikla keménységűek voltak és iszonyatosan fájtak. De lett fejem 😅 a tápszert sose bontottuk fel.
jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na akkor vannak jó tapasztalatok is. Hát aztán ha mégsem fog menni a szoptatás, igazából akkor eszik tápszert a gyerek. Más is azon nőtt fel ,mégsem lett baja. Én is azt kaptam és olyan erős az immunrendszerem, hogy pl emiatt sem tudtam természetes úton teherbe esni. Úgyhogy tényleg nem fogom ezen stresszelni magam.
jan. 27. 08:00
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2x volt előtejem, de nem gondolom, hogy van összefüggés. Császáros voltam, szülés után 2 nappal volt csak tejem, bár minket akikkel egyszerre voltam a kórházban nem csesztettek, hogy miért nincs. Sőt, nyugtatgattak minket, hogy ne aggódjunk befog indúlni. Járt be hozzánk minden nap ilyen szoptatás tanácsadó. Rengeteget segitett az anyukáknak, türelmes volt és kedves.
jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

“ Én is azt kaptam és olyan erős az immunrendszerem, hogy pl emiatt sem tudtam természetes úton teherbe esni. ”


Mi van?? Sületlenségeket azért nem kell mondani, még a hormongőzös utolsó hetekben sem…

jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, mégis iszsz babám lett akit majdnem 3 évesen tudtam leszoktatni
jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt előtejem egyszer sem, 2 császárom volt, mindkét alkalommal a 3.napon lövellt be. Mindkét gyerekem 6 hónapig csak anyatejet kapott, a lányom 22 hónaposan, a fiam 18 hónaposan szokott le magától. Ráadásul többen mondták, hogy biztos nem fogok tudni szoptatni, mert kicsi (70A) mellem van, de ez is hülyeség, nem függ össze a kettő.
jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
14-es! Lombikkal sikerült a babám, többek közt az erős immunrendszerem miatt is, mert az volt az egyik oka a megtermékenyített petesejt kilökődésének a szervezetből. Ezt immunológiai vizsgálatok is kimutatták.
jan. 27. 12:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, ahogy mondták semmi köze az előtejnek ahhoz h tudsz e majd szoptatni. Nekem sem volt, mégis lett tejem. Ismerős csaj meg, aki folyton mondogatta h neki már mennyi eloteje van, most tapszerrel eteti az 1honapos babáját. Szóval semmit nem jelent.
jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem se volt elötejem mégis tudtam szoptatni a születése napján igaz nem császárral szültem de volt tejem..
jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nekem 7. Hónaptól már volt előtejem, először ritkábban, aztán gyakrabban. Császár után 1,5 hónappal elapadtam és eleve kevés tejem volt.
febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!