Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megszületik a baba (császár...

Ha megszületik a baba (császár) megszűnnek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Most a terhesség vége felé visszatért az émelygés, székrekedés, rossz közérzet. Ha megtörténik jelen esetben nálam a császár,akkor utána pár nap múlva elmúlnak ezek a tünetek, ahogy rendeződik a progeszteron szint és társai? Jó lenne a babát úgy ellátni,hogy közben nem vagyok már rosszul.
jan. 31. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Minden elmúlik. Jön helyette más :D
jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én végig hánytam a terhességet. Császár után pár órával múlt el az állandó hányinger. Csodálatos volt, 7 hónap kínlódás után.
jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor van remény. Én is örültem, hogy a 17.heten véget ért minden és most meg mikor a finisben vagyok, megint nem jó a helyzet. Remélem mire hazajövünk a kórházból minden jobb lesz.
jan. 31. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Másféle tünetekkel fogsz bajlódni, melyek a normális, egészséges lelkű anyukáknál eltörpülnek a boldogság mellett.

A császár egy műtét. Fáj a heg. A vizelés, székelés problémás. Mielőbb lábra kell állni. A Kicsiddel leszel elfoglalva, és a boldogság enyhíti a fájdalmakat.


A kisfiam a végén annyira fölnyomta a gyomromat, hogy a végén már félig ülve aludtam.


A gyomorsavamat is, így valami tejszerűnek kinéző pépet kellett szednem az utolsó hetekben.

Bánta a kánya. Alig vártam, hogya kezembe figjam.😁

jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát utolsó én nem vagyok ilyen magamat a huszadik helyre tevős ember ,aki bármit elvisel boldogan dalolva a gyerek miatt. Mert a terhesség azért valljuk be, nem a semmiért "terhesség". Nyilván mikor majdnem összecsinàlom magam a seb miatt ,hát nem fogok repesre indiánszökdelésben a baba ágyhoz menni , hogy nem baj ha fáj, mert ott a gyerek aki ordít és értelem szerűen fogalmam sincs miért. Ez ilyen túlélős rész lesz. De akkor is reménykedem benne, hogy a rosszullétek eltűnnek ha már szívni kell a császáros sebben meg a többi finomsàggal, ami jön.
jan. 31. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A terhesség borzalmas volt, másnak semmilyen tünete nincs, lutri. A császár ugyanilyen, nekem alig fájt, más meg szenved utána egy hónapot. A babát most nem tudod elképzelni, de előtérbe fogod helyezni. Az egy nagyon rossz érzés ha elkezd bőgni és azonnal meg akarod szüntetni. Gondolom ösztön, van akinek a teje megindul a baba sírása miatt (nem szoptattam úgyhogy nekem nem, de sógornőmnek volt ilyen).
febr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már most így fogod fel..

Sajnállak előre

Kemény időszak elé nézel

febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!