Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés cukor-problémák...

Császármetszés cukor-problémák esetén? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy olyankor, amikor a vércukorszint hamar leesik, és az illetőnek naponta legalább 5x kell ennie, hogy szinten tartsa (különben jönnek a rosszullétek), akkor a császármetszés napján mi történik, amikor 24 óráig nem ehet? Ezt hogy kezelik? Van erről tapasztalatotok, történetetek? Köszönöm előre is.
febr. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz glükózt infúzióban.
febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont így voltam, gdm, program császár októberben. Utolsóként kerültünk sorra, du. fél 3-kor vittek a műtőbe, előtte semmi, egy szőlőcukrot bekaptam délnkörül, mert kezdtem rosszul lenni.


A mútét után 6 órával felállítottak, majd elindultam a szoba felé és 3x is majdnem elajultam, pedig a hat óra alatt már megettem egy perecet. Nem is engedték, hogy első éjjel nálam legyen a kisfiam.

febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem délben (12kor) szóltak, hogy mostmár ne egyek/igyak, délután műtenek. 6:15kor vittek a műtőbe. 6:40kor vették ki a kislányom. Semmi probléma nem volt. Bár nekem cukor problémám nem volt, 6 órával műtét előtt ettem/ittam.


Az orvos utasitásait mindenképp követni kell, ők tudják hogy bizonyos helyzetekben mit lehet és mit nem.

febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!