Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Inzulinnal kezelt terhességi...

Inzulinnal kezelt terhességi diabéteszes anyukák, hogyan alakult a szülés, be kellett feküdni előtte a kórházba, előrehozva indították, császármetszés lett a cukor miatt, vagy indulhatott természetes úton, spontán?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan, akit befektettek a terminus előtt és a kórházi "diétás", fehér zsemlés, rizses, krumplis ételektől romlott tovább a cukra, emelték az inzulint, és emiatt kellett indítani a szülést vagy császármetszést végrehajtani?
2015. dec. 20. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett befeküdni, spontán szülés volt. Óránként ennem kellett egy szőlőcukrot, amit én vittem.
2015. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keddre vtam kiírva, csüt reggel indították vna de beindult magától a kórházban éjfélkor. Most megint cukros vagyok, meglátjuk! Májusban szülök!
2015. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aznap kellett befeküdnöm Mikorra kivoltam irva.de még akkor délután be is indult a szülés.simán szültem,5 óra alatt meglett a kislányom

.

2016. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!