Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki van még így ezzel szülés után?

Ki van még így ezzel szülés után?

Figyelt kérdés
Mióta megszültem többet " zabálok" mint terhesen.Irtózatos éhes vagyok 3 hete szültem. Nem szoptatok.
febr. 1. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én is így voltam vele és nem is híztam. Igény szerint szoptattam, arra azért odafigyeltem, hogy mit eszek. Mennyiségi gondok viszont voltak :D
febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is így voltam vele... :) Nem is fogytam a szoptatástól, ahogy sokan mások. :D Mondjuk a zabálástól sem híztam, szóval jól volt ez így.
febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Én meg zabáltam, igény szerint szoptattam, és fogytam.


Szerintem hormonok játéka.

febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy fogyok a zaba mellett 🤣🤷‍♀️ ki érti.
febr. 1. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én csak egyfolytában vackokat ennék... Csoki, ropi csupa szénhidrát... Gyümölcsöt, zöldséget totál nem kívánom, csak a hulladékot, pedig terhesség előtt viszonylag könnyen ment az egészséges táplálkozás.
febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

5! Ha szoptatsz,akkor bizony szénhidrátot kell enned. Mert abból lesz a tej. Nem a zöldségből. Én minden nap megettem egy táblás csokit, kalácsot ettem, ittam a cukros limonádét, nullás sört,karamalzot, és 1.5x annyit ettem,mint a férjem.


De annyi tejem volt a 2 év alatt, hogy még ennyi kalória mellett is folyamatosan fogytam,és végül a fogyás miatt kellett abbahagynom a szoptatást.

febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Èn ugyanígy voltam. Kb egy hónapig tartott. Nem volt tejem, így szoptatni nem tudtam. Híztam is. Most kezdtem el újra figyelni mit eszek. Nyüves hormonok :D
febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha rajtam múlna, én is mértéktelenül zabálnék, de első gyerekkel emiatt elhíztam nagyon, és sok munka volt leadni. Most állandó éhség mellett ugyan, de tartom a kiinduló súlyom.

A tejem meg ömlik, azt nem befolyásolja.

febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig szomjas voltam. Amint rákerült a cicire, úgy ereztem szomjan pusztulok. Aztán elmúlt.
febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en is igy voltam vele, a szervezet igy probalja visszapotolni az elveszitett energiat es ugye a tapanyagokbol regeneralodni ezutan a megterheles utan. egyel amennyi jolesik :)
febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!