Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez a szülés indulásànak...

Lehet ez a szülés indulásànak a jele, vagy inkább a front?

Figyelt kérdés
Ma egész nap ,de főleg délután émelygek és olyan érzésem van, mintha hőemelkedésem lenne, de 36.6 volt ,mikor megmértem. Nem kívánok enni semmit, ellenben baromira fáradt vagyok, és fàjdogàl a fejem és a derekam is. Meg nagyon sokat keményedik a hasam. Biztos nem vírus, mert egy részből nem mentem mar ki egy hete a házból még akár boltba sem, a férjem meg kamionos, ő nincs itthon, majd vasárnap jön haza. Első babám lesz, szóval nem tudom, mi lehet jel és mi csak vaklàrma. Amúgy 40+2 hetes terhes vagyok.
febr. 2. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak front. A szülés indulás ennél jóval egyértelműbb lesz. A legeleje is.
febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kettő nem zárja ki egymást, hiszem frontkor sokan szülnek.
febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!