Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet a szülés indulásának...

Lehet a szülés indulásának jele a 38. héten ha erős szúró fájdalmak jelentkeznek a hasam alján?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek de az is lehet hogy a baba ékelődik be.Mérd az időt a fájdalmakkor és ha rendeződik szabályos időközönként akkor biztos hogy jön a baba.Sok sikert és könnyű szülést kivánok.
2009. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát reggel óta elég furán viselkedik a picuri, fura mozgások, és keményedések... lefekszem és mérem az időt.... Köszönöm !
2009. febr. 2. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 38.héten szültem. Az nap reggel én is szúró fájdalmakat éreztem, majd ez teljesen elmúlt és hirtelen mensi szerű fájásaim lettek. Először óránként jelentkeztek majd szép lassan 10 percesekké váltak. Este 11-kor elfolyt a magzatvíz, másnap d.előtt megszületett a kisfiam:)

Könnyű szülést kívánok és boldog babázást. Sok sikert!!!

2009. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 38hetes +4 napos vagyok kb. 2 hete esténként érzek szúró fájásokat a hasam alján, amikor már fáradt vagyok, de 3 napja egyre gyakrabban, már egész nap, ma pedig megy el a nyákdugó és jönnek a jóslók. A szülésznő a kérdésemre azt mondta, hogy a szúrás is olyan mint a jósló és tágítgatja a méhszájat finoman. Valószínűleg a méh fájdalmatlan összehúzódása megnyom egy-egy idegpályát.

2009. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a baba feje nyomja a méhszájat..Helyezkedik a drága..
2009. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!