Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben előfordulhat a...

Szülés közben előfordulhat a kakilás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

febr. 5. 17:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Igen!Es ez a szülő nőn kívül senkit sem érdekel. Úgyhogy felesleges aggódni miatta.
febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Velem is megesett. Ott tényleg senkit nem érdekel
febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak hogy előfordul, hanem biztos. Ha lenne széklet a végbélben az akadályozná a magzatot a medence nyílásán való áthaladásban. Szegénynek a feje is feszíti a rendelkezésre álló teret, ott másnak nincs helye. Ezért adnak beöntést, vagy hashajtót még a szülés előtt vagy elején a legtöbb esetben. De hidd el hogy a szakképzett személyzet minden nap lát ilyet, tisztában vannak az élettani alapjaival, ez természetes, és a szülő nőnek is más jár a fejében szülés közben mire odajut.
febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Én 2 ujjról tágultam elsimult méhszájra 45 perc alatt. Adtak beöntés, de annak a negyede a babával együtt jött ki. Borzasztó kellemetlenül éreztem magam, de nagyon cukik voltak az orvosok, mondták, hogy már ezer ilyet láttak, ez természetes, ez csak jót jelent, ne aggódjak emiatt. Úgyhogy tényleg téged zavar jobban, nem őket.
febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Velem is megtörtént. Kaptam beöntést is, és így is jött a szülő ágyon is egy kevés. Szóltam, hogy azthiszem baleset történt, ők letörölték, és megrándították a vállukat, mintha csak azt mondtam volna, hogy ott egy Kenyérmorzsa. Tényleg csak engem zavart
febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs megesett-e velem, nekem nem tűnt fel 🙈😄 2X szültem, mindkétszer kaptam beöntést előtte.
febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen és senkit sem zavar, gyors törlés és ennyi, sokszor maga a szülő nő sem veszi észre, a szülésznő meg gyorsan letörli és ennyi. Láttak már cifrábbat is, a széklet, vizelet mindennapos ott, ahogy jön ki a baba.
febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Pisi, kaki, hanyas, minden elofordulhat. De ez lesz a legkisebb problemad.
febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Ott minden van. Nálam azért nem volt kaki (hányás, pisi igen), mert még itthon beöntést csináltam magamnak, de ezt nem ajánlom, mert nekem úgy felpörgette a folyamatot, hogy alig értünk be a kórházba. 😅
febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
9-es, hogy csináltad? :D
febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!