Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben előfordulhat a...

Szülés közben előfordulhat a kakilás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

febr. 5. 17:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Elő hát. Nálam is volt kaki (beöntés nem), azt hittem érdekelni fog, de egy kicsit se izgatott se engem, se mást.
febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
Obsitos szülész-műtősfiú vagyok, tőlem talán megfogadhatod: soha egy pillanatig ne zavarjon a Csoda Perceiben holmi pisi-kaki-büfi-puki! "Inter faeces et urinam nascimur!" - mondták a rómaiak, talán kicsit érdesen fogalmazva. Nem túl romantikusan hangzik, de a nyers valóság is van olyan szép, mint a hazug-festett álom. Ezt meg Fekete Istvántól tanultam. Szép? Ne féljünk a "nagy szavaktól": van olyan szent is. Mászkáltam én sokféle templomban, zsinagógában, körbe bámészkodtam Somogyvámoson is a krisnásoknál. A biznisz bűze bőven orrba vert, de sehol nem éreztem azt a szakralitást, ami olyan természetes egy kopott kis magyar műtőben. Megengedte az Isten, hogy láthassam kb. kétezer császáros kismama arcát, amint meghallják az Első Babasírást. Leonardók, Michelangelók a felhő szélén verhetik a falba a fejüket, hogy a témát kihagyták ecsettel-vésővel. Bocs, bele-lendültem, verj a kezemre, mielőtt megint érzelgős vén f...zi lennék... :-)
febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk valamit!


Nem te kakilsz be, hanem a baba előrehaladó feje nyomja ki a bél alsó szakaszában levő kakit stb. úgy, mint fogkrémet a tubusból szokás.

febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy 3-4 kilós gyereket nyomsz ki ott, az tol maga előtt mindent, nem tudod irányítani. De hidd el, mikor épp vörös-lila fejjel ordítasz a fájdalomtól és szanaszét repedsz alul, a kaki lesz a legkisebb baj.
febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én kaptam beöntést szóval ilyen bajom nem volt.
febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kaptam beöntést de hidd el nekem ha nem kapsz akkor se ezen fog az agyad járni mert a fájásokkal leszel elfoglalva 😄 legalábbis nekem eszembe se jutott és szerintem nem is éreztem volna mert minden fájt ott lent
febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
Mint orvostanhallgató, biztosíthatlak, hogy egy egészségügyi dolgozónak, (főleg egy műtét alatt!) olyan ez kb., mintha valaki köhögne vagy tüsszentene. Egy pillanatig se érezd magad kellemetlenül, évekig biológiai folyamatokról tanulunk, boncolásokon veszünk részt, és cifrábbnál cifrább betegségeket elemzünk, amik elsőre(!!!) néha nem túl “gusztusosak”, de ha másodjára hallok róla, már fel sem tűnik, csak tudományos szemmel nézzük. De ráadásul amit te írsz, az nem is kóros folyamat, hanem a lehető legtermészetesebb, naponta látunk ilyet. Nem több, mint letörölni egy vércseppet.
febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!