Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Okozhatok orgazmust magamnak?

Okozhatok orgazmust magamnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tilos a szex 6 hetig szules utan.

Viszont kivancsi vagyok, okozhatok e sajat magamnak orgazmust behatolas nelkul pl zuhannyal?

Az orgazmus kozbeni mehosszehuzodas nem tudom fajna vagy kart tenne bennem, vagy inkabb segitene? 2 hete szultem termeszetesen.



febr. 11. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus nem okoz problèmàt. A szoptatàs is okoz mèhösszehúzódàst.
febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csinálhatod.


A szex a fertőzésveszély miatt kerülendő.

A méhösszehúzódás még jó is.

febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Nekem kifejezetten ajánlotta a dokim. Méhsüllyedésem és inkontinenciám lett szülés után. Az orgazmusnál meg nincs jobb dolog, ami kinden izmot átmozgat ottlenn.


Viszont zuhannyal? Ugyérted ott veretni? Arra viszont talan nemet mondanék, nem hiába 6hétig nem nagyon kell, h ott tocsogjon a víz.

febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
3-as, ha nem kerül a hüvelybe a vìz, akkor nem okoz fertőzèst! Ha valakinek külső sèrülèse lett szüles közben, akkor a seb felàzhat, de nem mindenki sèrül, és 2 hèt alatt màr sokat gyógyul a seb. Sőt, ha csak horzsolàs vllt, akkor az ennyi idő alatt meggyògyul. Gàtmetszès, egyèb nagyobb sèrülesek lassabban.
febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
3as nem a víz mennyisége miatt nem ajánlott kádban fürdeni hanem a fertőzés veszélye miatt. Sőt nekem nagyon sokat használt a langyos vizes borogatás is a gátsebre illetve a sürű zuhanyzás is és igen a gátsebemet is áztattam felszívódó varratom volt persze óvatosan míg a varrat ott volt de semmi gondot nem okozott.
febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!