Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes varandos vok,par...

Anitak91 kérdése:

18hetes varandos vok,par napja itt a haztombe3-3orat2napig furtak vmit,sztem falat es iszonyatosan hangos volt, kimentem a folyosora, ott megdurvabb..szerintetek ez okozhatott bajt a magzatnak? Mert olvastam vhol,h a hangos helyszineket keruljuk

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nazzi terhes újra? ....
2022. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember számára idegesítő lehet a fúrás, főleg órákon át, de könyörgöm, hol van annak a hangereje decibelben ahhoz a zajhoz képest, ami akár csak a forgalmas utcán sétálva ér téged? Vagy akár csak a tv hangerejéhez képest?

És ezek teljesen hétköznapi dolgok. Egy blackmetal koncert az első sorban, na, az hangos helyszín, nem egy lakásból átszűrődő fúró hangja.

2022. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy játszóházban dolgoztam terhesen, ahol szülinapi bulikat tartottunk. Ehhez képest egy kis fúrás semmi.
2022. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi maja lenne, komolyan? Ne legyél már ilyen buta, nem kell mindent elhinni, amit leírtak valahol…
2022. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neeee 😂😂😂
2022. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Én koncertekre jártam terhesen. Nyilván nem az első sorba álltam a hangfal mellé, de azért hangos volt. A doki simán elengedett, azt mondta azért a magzatvíz védi a zajoktól is.
2022. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nem komoly, ugye? 🙈
2022. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de nem lesz baja! Kis zsongást hallanak bent a magzatok.

Persze, nem jó folyamatosan dübörgő zenében, hangzavarban lenni, de ennyitől nem lesz baja.

2022. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor te pl hajat sem szárítottál mióta terhes vagy?🙂
2022. szept. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!