Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3-nál tartok tegnap tettek...

40+3-nál tartok tegnap tettek fel ballont nem történt semmi de nagyon fájt ma kivették és infuziot akartak adni(oxit) nyilván a tegnapi után nem fogadtam el az osztályvezető orvos ajánlotta a ballont is de nem erőltette..ha nem indul be császár?

Figyelt kérdés
febr. 17. 11:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
41hétig várnak itt..
febr. 17. 11:59
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Bőven van időd még.

Oxit én se engednék. Addig várnak, amíg minden eredmény jó, és kitartasz emellett. Ha nincs panasz, szükségtelen bent maradnod a kórházban. Egy normális terhesség 38-42 hét. Bent nem marad. Nem kell ezt túllihegni, a császárt a világon semmi nem indokolja a leírásod szerint.

febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem indokolja semmi csak én attól félek ha nem indul be és oxit nem engedek akkor lépnek-e valamit
febr. 17. 12:21
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne indulna be? 42. hétig a szülések rettentő kicsi százaléka nem indul be. Lépni pedig nem tudnak mit, ha az eredmények jók. Semmit nem erőltethetnek rád. Persze szeretik előadni, hogy milyen veszélyes, felelőtlen stb, de ezt a jó eredmények fényében ki venné komolyan? Nos, akinek a gondolkodás nem az erőssége, annál működhet az ilyesmi megfélemlítés.
febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már volt egy császárom 8éve ott se indult meg a szülés csak ott nem vártak sokat reggel be feküdtem este császár volt és nem volt semmi indok amiért kellett volna
febr. 17. 12:34
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyitől császároznának, akkor nem lenne itt annyi kérdés, hogy lehet - e kérni program császárt. :D Semmi nem indokolja a császárt, még nem fejezte be a fejlődést a babád. Nekem a második jött nagyon későn, 41+3, féltem, hogy nem tudom majd megszülni, mert óriásbabának mondták, végül 2,9 kilóval született. Valószínűleg azért jött ilyen későn, mert még nem volt "kész". Úgyhogy megéri kivárni, hogy mikor szeretne ő kijönni. Az oxinak gyakran lesz a vége sürgősségi császár, azt én se vállalnám. Sz@rd le a sok nyomasztást, megfélemlítést, amíg jók az eredmények, hadd maradjon benn a kicsi.
febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
#6 vagyok, nálunk is 41. hétig várnak, de aznap is jó volt minden, megmondtam, hogy nem. Mit csinálnak? Megfognak ketten, és kinyomkodják belőled a gyereket?
febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
7es, nem, de aláíratják, hogy ha meghal a baba vagy károsodása lesz az egyedül te felelősséged
febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

8#

A kórháznak amúgy sem szokása vállalni a felelősséget, még műhiba esetén sem.

Ha időt sem adnak egy babának, akkor könnyű mondani, hogy "nem indult meg a szülés". Ennyiből lehetne 38. héten is indítás ilyen indokkal. Vagy azt jelentené ez, hogy örökre bent maradna a gyerek, ha 41. héten nem vennék ki?

Tény, hogy nagyon tudják stresszelni az embert bent. Én nem feküdtem be, de 41+3-ig bírtam, hogy mindenki sápítozott, miért nem született még meg.

febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az első szülésemnél nem vették komolyan, amikor mondtam, hogy probléma van, és oxigénhiánnyal született a babám (sikerült kezelni szerencsére). Akkor be akartam őket perelni, de azt mondták, hogy elveszteném, mert kicsi volt a valószínűsége annak, hogy tényleg baj legyen, nem voltak indokoltak az extra vizsgálatok, ezért az orvosok helyesen jártak el. Ezek után minek hallgassak rájuk? Mellesleg véreztem, ami egy elég egyértelmű intő jel, de csak azt mondták, hogy szerintük ez még nem erős. Kiderült, hogy levált a lepény.
febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!