Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Dr. Lajis Tímeával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

22. hetes terhes vagyok, sajnos muszáj orvost váltanom, mert a mostani egy nemtörődöm, hanyag doki. Három hónap alatt egyszer vizsgált meg, azóta még a leleteimet kiadni sincs ideje.

Lajis doktornőről csak a fórumokról hallottam, ezért érdekelne, hogy aki járt már nála, esetleg szült is vele, milyen tapasztalatai vannak? Milyen szakmailag és emberileg? Hogy alakulnak nála az anyagiak?


2010. okt. 26. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki volt az orvosod? Én Mecsér dokinál szültem, az Sztk-ba jártam hozzá, ott nem fizettem, de mindig kedves volt, emberséges, alapos. Nincs szabott ára, ha tudsz adsz neki, ha nem, akkor sem kezel másként. Szülésnél nagyon meg voltam vele elégedve, nem szülnék másnál! Nekem is ő volt terhességem alatt a 3. dokim, nekem is váltanom kellett. Most már csak azt sajnálom, hogy nem nála kezdtem a terhesgondozást!
2010. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Varsányi doktornő volt, a Szent Istvánban. Katasztrófa!3 hónap alatt egyszer vizsgált meg, rákszűrést a mai napig nem csinált, mert éppen akkor nem volt hozzá eszköze. A 12. heti vérvételi eredményem, a 16 hetes AFP-m még mindig nála van, mert arra nem ért rá, hogy kinyomtassa és kiadja. Két hét után ma sikerült beszélnem vele, de fél mondat után lerázott azzal, hogy: " Elnézést, én erre most nem érek rá! Hívjon vissza délután!" Délután már nem vette fel a telefonomat.
2010. okt. 26. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor jobb is, hogy otthagytad! Akitől én eljöttem, annyira pénzéhes volt, hogy mindig megkérdezte, mit dolgozok. Mikor mondtam, semmit, már rögtön nem volt túl kedves és bunkón beszólogatott... Háromszor voltam nála, nem csinált rákszűrést, de felszámolták, fizettem érte. Nem ismert meg. Mecsér doki ennyi idő után már ha nem is tudta a nevem, de arcról legalább felismert. 19-dik héten mentem át hozzá. Lajisnak is amúgy jó híre van, elég fiatal. Ő csak a kórházban rendel, oda kell menni vizsgálatra is.
2010. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lajisról szinte csak jó véleményeket olvastam és megmondom őszintén, hogy így a kórház is sokkal jobb állapotúnak tűnik, mint az István. Baba-barát kórház ugyan, de mint kiderült nincs koraszülött osztály sem. Köszönöm, megkeresem a dokit holnap a rendelőben.
2010. okt. 26. 17:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Mecsért ajánlom én is ritkaság ilyen nőgyógyász!!!3terhességemet kísérte végig.Lajis aranyos,de nagyon fiatal.
2010. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lajis egy ismerősömnek, aki nála szült, nem csinált a 6 hetes kontrolon rákszűrést. Nem is értem, miért nem?!
2010. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én még ugyan szülés előtt állok, de még így a 22. hétig nem csinált a "dokim".
2010. okt. 28. 08:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Voltál már nála? Elvállalt? De én még mindig Mecsért ajánlom.
2010. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még nem voltam nála. Kedden akarok vele beszélni, mert jövőhét vége előtt nem kapom meg az előző orvostól az eddigi leleteimet.
2010. okt. 29. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is most választok orvost és érdekelne, hogy végül Lajis doktornőt választottad e és hogy milyen tapasztalataid voltak? Köszönöm!

2011. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!