Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a csaszar utani elso...

Milyen a csaszar utani elso menzesz?

Figyelt kérdés
Nektek amikor eloszor megjott csaszar utan (vagy rendes szules utan) az ugyanolyan volt mint regen? Egyertelmuen felismerhetoen menzesz volt? Nekem most van valami folyasom, ilyen nyulos sargas-opalos valamikent kezdodott par napja es most vannak benne barnas darabok is, ezert gyanakszom arra, hogy talan menstuacio csak lehet h az elso ilyen furi... jovo heten megyek dokihoz.

2019. júl. 6. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból még tisztultam amikor már azt hittem az 5 héten, hogy elmúlik erősebb lett. Utána amikor következőleg normálisan megjött jöttem rá, hogy az is az miatt volt.
2019. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem mar tobb mint 3 honapja volt a csaszar es kb a 8.het utan nem volt verzesem meg semmilyen folyas csak a normalis huvelyvaladek. Ezert nem hiszem hogy nekem ez még szules utani tisztulas lenne, regen is volt mar ahhoz a csaszar meg nem is volt mar kb 1 honapja ilyesmi
2019. júl. 6. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én császár után 6 hétig még véreztem. Utána pedig szülést követően a 3. hónapban jött meg a menzeszem. Egyértelműen menzeszt ismertem fel benne, tehát olyan volt, mint előtte.
2019. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendes vér volt, csak sokkal több és erősebb görccsel, mint azelőtt. Mindkétszer a 8. héten jött meg, nem gobdolkoztam rajta, mi az, egyértelmű volt.
2019. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!