Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki délután fél 5-kor...

Ha valaki délután fél 5-kor szül, az fogadhat még aznap este látogatókat?

Figyelt kérdés
Vagy már csak a következő nap mehetnek be a rokonok?
ápr. 21. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem 16:00tól 18:00ig volt látogatási idő,ha fél5kor szültem volna akkor kb le se kerültem volna a látogatási idő végéig.
ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Szülés után te biztosan arra vágysz majd, hogy jöjjenek a rokonok? Olyankor az ember általában fáradt is és nem is biztos, hogy szeretné, hogy bárki is úgy lássa, úgy néz ki. A másik, hogy nincs azzal vége, hogy kint van a baba. Őt is fürdetik stb., téged is rendbe raknak lent, ha szükséges, jó esetben van aranyóra is, WC, zuhany, átöltözés, átmész/visznek a szobádba, ez mind idő.
ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A férj sem mehet be látogatási időn kívül?
ápr. 21. 19:50
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De a férj bemehet szülés után.
ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindegyik kórházra ugyanaz vonatkozik,tehát nem.
ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem mehet be látogatni, de a szülésnél ott lehet, akár úgy is, hogy egyes részeinél kimegy vagy végig kint vár. De nálam például rugalmasak voltak, mert valamit még viszonylag gyorsan be kellett hozni és akkor a babát is meg tudtam mutatni (ott ajtón keresztül lehet egyébként is megnézni).
ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Látogatási időn túl a férj se mehet be. De 1 napot nem lehet kibírni a család nélkül? Én igaz császáros voltam, de megkértem mindenkit a műtét után, hogy ne jöjjenek be. 4 napig voltam bent 2 nap jött látogató, de kb kivoltam attól, hogy ott kellett állnom egy fájó sebbel kb 50 ember társaságában. Alig hallottam amit mondanak, mert mindenki próbált hangosabban beszélni mint a másik. Engem idegesitett és fusztrált a helyzet. Inkább pihentem volna még. A gyereket is egy monitoron lehetett megnézni kb fél percig. Több képet és videót küldtem én mint amit ott láttak belőle.
ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Aranyórára biztos hogy bemehet, akkor is,ha nincs ott a szülésnél.Ha esetleg valamiért nincs aranyóra,pl vagy te,vagy a baba nincs olyan állapotban, akkor is biztos hogy pár percre legalább találkozhattok,a cuccodat odavihati,vagy az osztályig elkísérhet.Be nem mehet.Mármint az osztályra.De nálunk pl a látogatás is kint a folyosón van,a gyermekágyas osztályra látogatasi időben sem mehet be senki.Engem éjszaka is elkísérhetett az osztályig úgy,hogy engem tolták fel,ő meg cipelte az ajtóig a csomagokat,ott puszi,másnap jöhetett látogatni,a beteghordó engem betölt,meg visszament a cuccomért és azt is a szobába hozta.
ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ferj a szulesen plusz utana az aranyoran bent lehet meg az ejszaka kozepen is, de aztan haza kell mennie.

Aztan latogatasi idon belul lehet menni.

ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen már szülésnél bent lehet az apa és utána is egy pár órát. Utána viszont már legközelebb csak látogatási időben mehet.
ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!