Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amennyiben 140 kilométerre...

Amennyiben 140 kilométerre van tőlünk a kórház, ti hány perces fájásokkal indulnátok el?

Figyelt kérdés
Sziasztok, akik messzebb éltek a kórháztól ti hány perces fájásokkal indulnátok be első szülés esetén?

máj. 12. 13:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Hívj mentőt!

Bármi történhet veled vagy a babával útközben, de lehetne egy sima útlezárás is baleset miatt.

Nekem is probléma mentes volt a terhességem, mégis 35 hetesen elfolyt a magzatvíz, pedig nem is csináltam semmi megeröltetőt, reggel volt, még fel sem keltem az ágyból.

máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is hívj mentőt!!!!


Akik kételkednek, nyilván Pesten élnek, ők hiszik azt, hogy minden ugyanúgy van az országban, mint a fővárosban.

máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27%
22, akik kételkednek, tanultak földrjazot és ismerik az országot... mutass egyetlen megyét, ahol nem éred el a megyeszékhelyet (ott mindenhol van szülészet) a megye bármely pontjáról ezen a távolságon belül.
máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%

150 km másik megye? Nagyhódos-Tiszadob 155 km, mindkettő ugyanaz a megye.



Én kapásból tudok olyat, anélkül, hogy keresnék, hogy 85 km-re van megyei szülészet (Sátoraljaújhely)


De az is elképzelhető, hogy bezárt a legközelebbi szülészet, vagy éppen csak hétköznapokon, vagy csak bizonyos napokon van szülés sajnos.

máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%
24, Én is így gondolom.
máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
14%
24, nem a megye két legtávolabbi pontja kell, hanem a kórház és a lakóhely... 85 km meg nem 140.
máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
13%
és nagyhódos-tiszadob nincs 130, egyébként.
máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Egyértelmű,hogy hívjuk a mentőt csak nem tudtam milyen, hány perces fájásokkal hívjam,hogy ne érezzék majd téves,vagy korainak.


Köszönöm szépen a válaszokat!

máj. 13. 10:30
 29/32 babyboom567 ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni,sajnos.
máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
78%

#27, ne légvonalban nézd a távolságot.


Amikor a szolnoki szülészet bezárt, az oda tartozó kismamákat debrecenbe és pestre vitték. Na, országunk szuper úthálózata simán megnehezítheti az eljutást, köszönhetően a zsákfalvaknak, amik csak egy irányból közelíthetők meg, szép nagy kerülővel.

máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!