Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imrében tényleg...

A Szent Imrében tényleg ennyire bűn a programcsászár?

Figyelt kérdés

Itt is láttam több kérdésnél, meg hogy képesek előtte még vajúdtatni "csakazértis" alapon.


Oda tartozom, de ezeknek nem szeretném kitenni magunkat.


Viszont ha jól tudom, köteles vagyok itt szülni, ha nem megyek magánba...


Valakinek van viszonylag friss, programcsászáros tapasztalata a kórházzal?



ápr. 16. 22:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Mindenhol az.
ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Nekem azt mondták lenézően,hogy miért akarom megúszni a szülést( mindezt orvos papírral a kezemben),aztán a műtős( a legrosszabb ,aki nem volt szabadságon így csak hozzá kerülhettem) csak mondta hogy jót tesz a fájás a babának... ja csak pont az agyamban lévő ciszta miatt még a fájást is kerülni kellett volna.

Végül olyan bunkó volt mindenki hogy magánban szültem.

ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Szerintem a te válaszod volt az egyik, aminek kapcsán kiírtam a kérdést.


Elég elszomorító, sajnálom tényleg.


Ezt én írtam ki, de akkor még nem tudtam, hogy pont a Szent Imrében megy ekkora hiszti ebben a témában.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Így igenis meg akarom úszni én is, ahogy a vajúdást is.

De most elkezdtem rettegni tényleg, hogy mi van ha belém állnak, meg erőszakoskodnak, hogy akkor se...

ápr. 16. 23:35
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
A vajúdást miért? Én úgy tudom, tényleg jót tesz a babának. (Tényleg nem számonkérés, csak nem értem, hogy jutottál erre a döntésre. A másik kérdést elolvasva sem.)
ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
Hát figyu, rosszabb mikor több rétegben vágnak fel, de te tudod. Amúgy meg bababarát kórház így nem támogatják az ok nélküli beavatkozásokat, arra ott a magán ellátás. Sehol se szeretik a kényelmi császárosokat ingyen, mert többe kerül a kórháznak egy felesleges császár, mint egy szülés.
ápr. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

Jelentkezz át máshoz lakcím kártyán. A Szent Imrében ilyen előzmények ne szülj, az egyetlen oka annak, hogy arról a kórházról mindenhol csak a jót olvasni, hogy mindenhonnan töröltetik a negatív véleményeket, hitelrontás miatti percekkel fenyegetik azokat akik negatív véleményt mernek írni.

Szülő, barát, barátnő bárki aki máshol lakik és bejelent magához. Ha jól emlékszem Kecskeméten a legmagasabb az országban a császárok aránya, esetleg ha van ott ismerős. Program császárra még nem is bonyolult leutazni.

ápr. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Sürgősségi császárom volt. Program lett volna, csak idő előtt elfolyt a magzatvíz. Elfolyt a magzatvíz, de nem voltak fájásaim, így kaptam oxitocint, mert azt mondták, hogy a babának azért éreznie kell, hogy meg fog születni. Ez nem hiszem, hogy olyan nagy bűn...
ápr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#5

"Hát figyu, rosszabb mikor több rétegben vágnak fel, de te tudod. "


Minél rosszabb? Ez azért szerintem nem mindegy.


Szültem természetes úton ebben a kórházban. Meg másikban is.

De így inkább nem merek.

ápr. 17. 07:31
 9/30 anonim ***** válasza:
59%

Hány hetes vagy?

A Tritonban simán megcsászároznak, az Arany csomagjukhoz most a Preghello-ban van egy 300 ezres kedvezményre jogosító kupon, ha: nem jártál az intézmény környékén se 6 hónapon belül és még nincs szerződésed velük. Részletfizetés is lehetséges náluk.

Ide járok terhesgondozásra és szülni is itt fogok csak pozitívat tudok mondani. Van saját Facebook csoportja is a kórháznak, nézz szét.*


Ha valahogy ki tudjátok gazdálkodni, ne szenvedjetek az államiban.


Itt a link:

[link]


*Sajnos, nem kapok kedvezményt a reklámért.

ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Én azért szültem császárral,mert ciszta van a fejemben plusz epilepsziás vagyok. A gyerekem túlélte,hogy nem élte meg a fájás és császárral született,de én nem éltem volna túl ha természetes módon szülök. Akik írják hogy minek ezt megúszni,meg ő túlélte a fájást az ne írjon semmit és menjen a következő kérdésre.
ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!