Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy 2 császáros szülés...

Igaz, hogy 2 császáros szülés után a harmadik szülés nem lehet császár?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 08:07
 1/9 anonim válasza:
A mi családunkban van, aki háromszor szült császárral, plusz, azóta már műtötték is egyszer a hasát!
2010. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2010. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Az már csak császár lehet, negyedik terhességet viszont már nem nagyon lehet vállalni.
2010. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hegtől és a belső hegtől is függ hogy valaki egyáltalán vállalhat-e 3. babát két császármetszés után de ha mégis igen akkor biztos hogy császármetszés lenne,a már említett hegek miatt.
2010. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom az az elsődleges kérdés, hogy miért lett császár az első kettő. Ha nincs olyan betegség vagy más körülmény, ami miatt muszáj lenne császározni, akkor ha a hegek nem vékonyodnak el túlságosan (ezt terhesség végéig figyelik automatikusan), akkor lehet hüvelyi úton szülni.


Egyébként két anyukát is ismerek, akik ötöt szültek, és mindet császárral.

:o)

2010. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm két császár után a harmadikat természetes úton szülte, ráadásul gátvédelemmel. Vagyis semmire nincsen garancia, bármi előfordulhat.
2010. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két császár után csak bevállaltunk egy 3. babát...minden bizonnyal harmadjára is így szülök majd.És én is ismerek olyan anyukát,aki 4 gyereket szült császárral.És olyat is,aki a 3. babáját 2 császár után megszülte spontán.Orvosa válogatja! Melyik milyen bátor,és persze az anyuka milyen állapotban van.
2010. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vhogy én is ugy tudom hogy a legtöbb korházba bár ez orvostol is függ 2 császár után elég ritka ha sima szülés van de elöfordul bár 3 császár után azért már figyelmeztetik az anyukát ! de van olyan is akit már 2 . császárnál lebeszélnének egy 3.babáról.
2010. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem két gyermekem van,mindkettő császár volt!

Kérdeztük az orvosokat (Veszprémben,Pápán és Zalaegerszegen)is azt mondták,hogy a 3.-ik kötelező császár!,és van ismerősöm aki a 4.-ik babáját várja és császár lesz ez is! :-)

2010. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!