Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jártatok már ugy hogy szülés...

Jártatok már ugy hogy szülés után nem jött meg a havitok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos múlt a kisebbik lányom és még nem volt vérzésem, bár én még szoptatok. A nagyobbik lányomnál 5 hónap után jött meg először.
2010. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudtam szoptatni, mégsem jött meg. 8 hónap után kaptam gyógyszert amitől megjött. Azt mondta doki, hogy nem rendeződött a hormonháztartásom.
2010. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónap után jött meg először,akkor hagytam abba a szoptatást.
2010. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szoptattam és csak 20 hónappal a szülés után jött meg először. Ez (is ) teljesen normális, meg az is, ha a gyermekágyi vérzés elmaradása után 1 hónappal visszaáll a ciklus. Amíg szoptatsz, nem gond, ha nem menstruálsz, főleg, ha még szoptatás mellett szedhető fogamzásgátlót is szedsz. Ha viszont nem szoptatsz és több, mint 4 hónap telt el szülés óta, jobb, ha felkeresed a nőgyógyászt.
2010. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 8. hónapban jött meg.

A mamám viszont mesélte, hogy nem jött meg neki, csak úgy vette észre a terhességet, hogy a 3 hós baba elutasította a cicit. Amikor a nagynéném nem akart szopizni, elment a dokihoz, és kiderült, hogy terhes.

2010. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én decemberbe szültem,de még mindig nem jött meg!Anyatejes még a kisfiam.

Májusba voltam rákszűrésen,akkor azt mondta az orvosom,hogy ez a normális.

2010. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 hónapig szoptattam, de csak 12 hónaposan jött meg először. Szedtem rá homeós cuccot, hogy mielőbb rendeződjön a ciklus, de így is 2 hónapot vártam, hogy megjöjjön.
2010. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!