Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csendben, vagy hangosan...

Csendben, vagy hangosan szültetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 15:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon ment a légzéstechnika, de a végén már szenvedtem rendesen.
2010. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mikor mennyire volt erőm, 27 órát vajúdtam, a végére már csak csendességre volt erőm.
2010. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Az elsőt tök csendben, "extázisban", a másodiknál szerintem kicsit hangosabban, de akkor sem ordítoztam, csak hangot adtam annak, hogy kezd elegem lenni:)


A szomszéd szobából viszont olyan szintű ordítozás hallatszott át, amitől jobban megijedtem, mint a saját szülésemtől. (A szülésznő meg is kérdezte, hogy nem akarok-e átmenni egy másik szülőszobába, de akkor már semmi kedvem nem volt mozogni.)

2010. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mindkétszer csendben. Nem lett volna erőm másra.
2010. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
kicsit talán nyöszörögve, de nekem se lett volna energiám egyszer sem eddig üvölteni..
2010. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az elsőnél hangosan, közben is emlékszem h baromira szégyelltem magam ...de egyszerüen annyira váratlanul ért hogy ENNYIRE FÁJ, senki se riasztott el kellőképpen :)) Azt hittem nem élem túl :))

A másodiknál alig adtam ki hangot, tudtam hogy azzal nem segítek meg valahogy csak fújtatni, enyhén nyögni volt erőm, gyorsabb is volt fájdalmasabb is.. a gátvarrásnál viszont sírtam azt tudom, ...de akkor is odaszorítottam a párom kezét a számhoz hogy ne hallatszon..

2010. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Az üvöltés iszonyat sok energiába kerülne, még az is csak nehezen ment, hogy kérjek vizet, illetve hogy jelezzem, valami más pozíciót szeretnék felvenni.

Állítólag nyöszörögtem és sóhajtoztam, és egyszer mondtam, hogy "nem megy", mert nem tudtam úgy csinálni, ahogy a szülésznő mondta.


Én a megfigyelési idő alatt hallottam másik szobából iszonyatos üvöltözést, meg is rémültem, bár szülés alatt nem hallottam, csak befelé koncentráltam. :o)

2010. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A vajúdás elején tök csendben, a végén pedig valamiért otthagytak magamban, na akkor már hangosabb voltam, hogy hallják, hogy idő van... De miután megérkeztek már nem kiabáltam, csak nyöszörögtem.
2010. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem egy hang nem jött ki a torkomon, mármint fájdalom miatti kiabálás. Csak hallgattam a kicsi szívhangját és a fájások alatt majd széttéptem a takarót úgy kapaszkodtam bele, de mindezt csendben. Nem a kimerültség miatt, de valahogy nem esett volna jól kiabálni.
2010. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Az első 6 órában csendbe voltam, az utolsó 3 órában már hangosan nyöszörékeltem.
2010. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!