Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csendben, vagy hangosan...

Csendben, vagy hangosan szültetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 15:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Csendben.
2010. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én üvöltöttem, mert beszorult a kicsim feje a medence csontomba és se előre se hátra nem ment.Császár lett a vége:( EDA után csak sírtam ,akkor már nem fájt ,de a kimerültségtől sokkot kaptam és levegőt is alig tudtam venni
2010. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Csendben.
2010. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Az elején csendben voltam,a végén,a kitolásnál voltam hangosabb.Ahogy nyomtam,azzal együtt-nem kiabáltam-hanem így...hangosan nyomtam.Nem tudok most jó szót találni.
2010. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Csendben pedig 25 orat vajudtam.Valahogy ugy ereztem,hogy a kiabalas elvenne azt a maradek energiamat is.Mondjuk az igazsaghoz hozzatartozik "csak" 19 orat szenvedtem mert kaptam edat igy a maradek 6 ora fajdalom mentes volt.
2010. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Oxitocint kaptam,szóval nálam is hamar nagyon erős fájásokkal kezdődött!8óra alatt megszületett a kisfiam,csendben voltam még a szememet sem volt szinte eröm kinyitni!Még a férjem mondta is hogy szórítsd meg a kezemet ha nagyon fáj add ki magadból a fájdalmat!De nem ment csak simogattam,simogattam többre nem voltam képes!

Aztán a kitolásnál beszorult a fejecskéje így nyomni kellett a hasamat na akkor üvöltöttem egyet!Csak akkor rám is pirított a szülésznő!Ezzel csak az erömet pazarlom!Szégyeltem magam vagy 100szor mondtam hogy elnézést!De nem is a fájás fájt hanem a 100kg doki belekönyökölt a gyomromba!:( piszkosul fájt!Hánytam is sajnos persze nem a szülőszobában!Akkor csak a kisfiammal foglalkoztam!

3napig enni nem tudtam,tiszta kék,zöld volt a hasam!

Ezek ellenére 1000szer végig csinálnám újra és újra!:)

2010. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

hangosan sóhajtoztam! :-)

az első szülésre úgy emlékszem, hogy kiabáltam, de mikor meséltem a férjemnek, hogy biztos égő volt, hogy hangoskodtam, csak nézett rám, és kérdezte miről beszélek, mert tök csendben voltam. :-) Hát igen, valahogy máshogy emlékszünk a dolgokra- kicsit más dimenzióban voltam akkor.

:-)

2010. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!