Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki kért fájdalomcsillapításra...

Ki kért fájdalomcsillapításra kéjgázt és mennyire segített? Ugy hallottam hogy jo nagyon mert kábít!

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 15:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szia! én a második gyerekem születésénél kértem,de nagy hiba volt én nem ajánlom egyáltalán,lehet hogy én voltam rosszul tőle nem tudom,de nagyon rossz volt!hányingerem volt tőle,meg egyébként is az a kábaság nem a jó félék közé tartozik!
2010. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Aha, tényleg nagyon jól kábít, csak a fájdalmat nem csillapítja. Én ezt választottam, így sikerült félkómásan, iszonyú fájdalmakkal szülni. Ráadásul nagyon fontos pillanatok estek ki, pl. amikor először megláttam a kisfiamat....

Most várom a második babánkat, biztos, hogy EDA-t kérek.

2010. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szia én nem kértem de kaptam...nem kérdezték csak ha jött a fájás a képemre nyomta a szülésznő a maszkot. Nem tudom milyen lett volna nélküle, de én nem éreztem semmi hatását kivéve azt a fémes "ízt", nem voltam kába és a fájdalom is nagyon erős volt.
2010. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kérek ilyet a szülésnél, ez nem az a helyzet:) Igaz, én eddig csak a fogorvosnál kértem, eleinte hányingerem volt és forgott velem a világ, azt hittem elájulok, de aztán minden renben lett. A kéjgáz nem annyira fájdalomcsillapít, sokkal inkább ellazít, így talán jobban bírja valaki a fájdalmat. Nekem azért volt jó a fogdokinál, mert kaptam mellé érzéstelenítőt, egyébként ugyanúgy érez mindent az ember, csak nagyon el van lazulva közben.
2010. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
úgy írjátok ezt az EDAt kérek dolgot, mintha valami cukorka lenne... jópár kórház van ahol kérheted, sőt üvölthetsz is érte vajúdáskor, akkor sem fogsz kapni!
2010. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk csak kérni kell és adják.
2010. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kértem és tökéletes volt így, a következőnél sem lesz másképp.


Az oké hogy van olyan kórház ahol minden szóra adják a fájdalomcsillapítót, de azt is elmesélik hozzá hogy fájásgyengeséget okozhat? Mert akár 1 egész napot is elhúzódhat a szülés, nem 1 ismerősöm járt így.

Nekem egy délelőtt alatt meglett a kislányom :)

2010. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De még mindig nem tudom majd milyen fájdalomcsillapítást kérjek!

Nemsokára szülök és semmi.... Az edával kapcsolatban félelmeim vannak, hallottam már hogy valakinek félreszurtak és lezsibbadva maradt...

Segítsetek!!!Nem félek a szüléstöl de tudom nagy fájdalmakat kell majd átélnem ezért volna jo tudni mit szeretnék.

Az oxigén segít?????

2010. nov. 9. 11:26
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha edát akarsz akkor sok helyen tényleg előre szólni kell. Pl a délpestiben sokszor van hiány belőle.

A kéjgáz pedig tökéeltes megeggyezik azzal a bizonyos legális party droggal amit úgy hívnak, hogy lufi. Csak akkor van értelme sztem, hogyha jól tudod szívni. Előszőr ki kell fújni az összes levegőt a tüdődből és utána a maszkból lélegezz. Így tuti fájdalomcsillapít is, én pl nem éreztem ahogy véletlen szétégetett a cigarettám. Nem kell elítélni, eltelt vagy 10 év azóta :) Hogha nem tudod használni akkor tök feleslegesen szívod, csak a fejed fog fájni tőle.

2010. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
hmm ez érdekes :) irjatok még lécci!!!
2010. nov. 11. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!