Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki kért fájdalomcsillapításra...

Ki kért fájdalomcsillapításra kéjgázt és mennyire segített? Ugy hallottam hogy jo nagyon mert kábít!

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 15:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ti hol szültetek, de én mér 2000-ben a Margit kórházban kaptam eda-t. Felajánlották, hogy van egy iylen lehetőség, elmagyarázták én meg igent mondtan.

2009-ben a másodi szülésemnél meg már én kértem.

2010. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

előző

lehet ha nem kapok eda-t, akkor nincs erőm 9 óra vajúdás után első szülésemnél kinyomni 4,4 kilós fiamat

A másodiknál már "csak" egy 4 kilós lányt kellet megszülnöm.


Minden tiszteletem azé aki önsszántábólfájdalomcsillpítás nélkül szül, de ha van egy ilyen lehetőség, csak jobb nem?

2010. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

én nem kértem, de nem is ajánlották maguktól.


kötöttek be oxit, mad fél órn belül eltűnt a méhszájam, valami szurit kaptam a fenekembe, de nem tudom, mi volt. max a fejfájást csillapította, mert ugyan úgy fájt minden :)


de biztos nem kérnék semmi ilyet. én edát sem.

2010. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
hmm nem semmi hogy mennyi eltérő válaszok élmények vannak, nem gondoltam volna. Szoval akkor ne most döntsek hanem majd ott élesben... Köszi a válaszokat!! Nyugodtan irjatok még ha van élmény!
2010. nov. 12. 19:03
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

A kéjgáz arra jó, hogy amikor a leginkább kéne kooperálnod, esetleg éppen nyomnod, akkor csak vigyorogj, mint egy eszelős, esetleg el akarj sétálni a büfébe és egyéb érdekességek ...

Elhalványítja a tudatodat pár percre, de segíteni nem fog ...

Kérj EDA-t, ha fájdalomcsillapítást szeretnél!

2010. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!