Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az hogy Miskolcon Szentpé...

Igaz az hogy Miskolcon Szentpéteri kórházban szülés után nem hordhatsz bugyit? És hogy nem hordhatod a saját hálóingedet csak a kórházit?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen a Vasgyáriban sem engedték.Én tavaly a Semmelweisben szültem és az eldobható papír bugyiért nem szóltak,de a pamut bugyit ott sem engedték.Horhattuk szülés után a saját hálóingünket,de én jobban szerettem az ottanit,mert minden nap tisztát kaptunk,válogathattunk a méretből,egészen a köldökömig ki tudtam gombolni(szoptatásnál jó volt) és mivel nagyon fűtöttek kényelmesebb volt ebben a vékony,pamutban lenni.
2009. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyulán sem lehet bugyi. Szegeden sem.
2009. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

6 hónapja szültünk ott, tehát ha azóta nem változtak a szabályok, akkor:

Csak kórházi hálóinget hordhatsz, de a bugyiba nem szólnak bele. Praktikusabb a kórházi hálóing arra a 3 napra tök mindegy, meg úgyis felveszed a köntösöd ha látogatókhoz mész ki, sokunknál még a extra vastag betét esetén is átáztunk. Ezért is jó a pár száz forintos eldobható bugyi, a DM-ben is van, nehogy baba boltban vedd meg 3 szoros áron. És ami szintén fontos próbálják a tücsköket és hangyákat külön szárnyba helyezni, már ha érted.... :)

2009. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. Én a Tégelben vettem 5 db-os eldobható bugyit azt hiszem 5-600 ft volt.A Semmelweisben is szeparálnak "úgy" és a szülés előtt amikor befektettek és utána is a gyer.ágyas részen én olyan szobában voltam,ahol csak a fogadott orvosos betegek voltak.Bár a dolgozókat illetően ott 1 régi vasgyáris ápolónőt és a dokikat leszámítva sok jót nem mondhatok.
2009. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapja szültem én is a Semmelweisben, én Tena bugyit hordtam utána, a szobatársaim simát, s senki sem szólt semmit. Vicces volt,mikor először mentem Wc-re,s az ápolónő kikísért, nem tudta,mi az, mire kell használni (eldobható bugyi).

A szobatársak "válogatottak" voltak, de nem fogadott orvos szerint (egyedül nekem volt fogadott dokim).

Hálóinget hordhattam volna az ottanit, de akkora lyukak voltak benne, meg nem is volt valami bizalomgerjesztő, így én a sajátomat hordtam. Kimosni úgyis kimossa a gép, ha koszlódik.

2009. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 2 hete szültem a Megyeibe!Szülés után pár óráig nem érdemes bugyit húzni mert ellenőrzik a vérzés mennyiségét és magadat kiméled az öltözködéstől!Ettől függetlenül lehet!

Hálóinget meg jobb az ottanit összevérezni mint a sajátod meg a szoptatás is egyszerűbb!

2009. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!